Koza TV D Smart’ta

Birbirinden renkli programları, ilkeli, tarafsız haberleri, bölgenin nabzını tutan içeriğiyle Adana’nın ve bölgenin en çok izlenen televizyonu olan Koza TV yayın ağını genişletiyor Türksat 3A 11862 Horizontal 27500 frekansından yayın yapan Koza TV, İPhone Koza TV uygulamasının ardından şimdi de D Smart 228. Kanalda yayına başladı.

Koza TV D Smart’ta
banner686

2011 yılında Nurs Lokman Hekim bünyesinde yayın hayatına başlayan Koza TV, kısa sürede kazandığı izleyici kitlesini istikrarlı bir biçimde arttırarak; bölgede ve bölge dışında yaşayan Adanalılar arasında bilinirliği en yüksek televizyon kanalı haline geldi.

banner625
Yakaladığı yükseliş grafiğiyle bugüne ulaşan Koza TV, 2011 yılından itibaren ulusal çizgide yayın yapmaya başladı. Birçok ulusal kanalda dahi bulunmayan canlı yayın stüdyolarıyla Türk aile yapısına uygun, bireysel hak ve özgürlüklere saygılı, toplumsal gelişimi ve sivil toplum kültürünü destekleyen, sanata ve sanatçıya değer veren programlardan oluşan yayın yelpazesiyle, genel izleyici kitlesinin temiz ekran özlemini karşılayan Koza TV yayın ağına D Smart 228. Kanalı da ekleyerek Adanalı kimliğinin korunmasına katkı veriyor.

Koza TV D Smart 228. Kanal dışında, Türksat 3A 11862 Horizontal 27500 frekansından,  iPhone Koza TV uygulamasından, www.adanakoza.tv internet sitedeki canlı yayın bölümünden de izlenebiliyor.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2012, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz