Sen çok oluyorsun Ergül Halisçelik!

Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Ergül Halisçelik, çok eskiden devam eden düzeni bozarak çok kişiyi rahatsız etti!

Sen çok oluyorsun Ergül Halisçelik!
banner686

Duruşu, davranışları ve Belediyeyi "Babasının malı gibi görüp sahiplenmesi" rahatsızlık verecek boyuta gelen Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Ergül Halisçelik'in, sabahın köründe Belediyeye gitmesi, asansör yerine merdiven ile 7. kata çıkması diğer sorumlular için oldukça kötü örnek olurken, bilhassa, Genel Sekreter için tahsisli olan lüks araba yerine makamı için sıradan sayılabilecek araç kullanması Belediyede infiale neden oluyor! Genel Sekreterliğe tahsisli araçtan daha lüks araç kullanamayan diğer daire Başkanları, Müdürler ve bürokratlar isyan bayrağını çekerken, "Sen Çok oluyorsun Ergül Halisçelik" görüşünde birleşiyorlar. 

banner625

Gazeteci Murat Berhun'un analizini! içeren "Sen çok oluyorsun Ergül Halisçelik!" başlıklı makaleyi yazarlar menüsünden, arzu ederseniz sesli olarak dinleyebilir veya okuyabilirsiniz. Ya da "Sen çok oluyorsun Ergül Halisçelik! başlıklı yazıyı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 15:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdal
Erdal - 3 hafta Önce

Keşke diğer üst görevlerde çalışan belediye çalışanları da Ergül bey gibi davransa... Lüks arabaya binsen ne olacak... Ülkemizin Ergül bey gibi donanımlı , ingilizce bilen , Endüstrileşmiş toplumlardaki kamu düzenini bilen kendini yetiştirmiş liyakat sahibi insanlara ihtiyacı var... Kendisini takdir ediyorum...

Feke
Feke - 3 hafta Önce

Şükrü ışık gibi bir ismi daire başkanı etmelerini bekliyoruz..

Cengiz arık
Cengiz arık - 3 hafta Önce

Adamın krali ergun hiç bir güç konum para vs ergunu degistiremez bildiğini uygular gurur duyuyoruz kendisiyle

SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz