"Ülkenin ‘saklı cenneti’ Sarıçam olacak"

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ; Çukurova Üniversitesi, Bilim Teknoloji Üniversitesi, Organize Sanayi Bölgesi ve yeni stadyum gibi birçok değerli yatırımların yanı sıra doğal güzellikleriyle de dikkat çeken Sarıçam’ın 5 yıl sonra Türkiye’nin saklı cenneti haline geleceğini söyledi.

"Ülkenin ‘saklı cenneti’ Sarıçam olacak"
banner686

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ile yönetim kurulu üyelerini sosyal tesislerde ziyaret eden Başkan Uludağ, geçmişten bugüne kadar yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi ve ilçenin geleceğiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Uludağ, “Türkiye’nin belediyecilikte ve kalkınmada en otorite isimlerini Sarıçam’a getirip, çalışmalarımızı anlattık. 5 yıl sonra Türkiye’de Sarıçam’ın konuşulacağını onlar söylediler. Çünkü biz gerçekten Sarıçam’ın her yönden gelişip kalkınmasının yanında Türkiye’de adı duyulan bir ilçe olması için projeler geliştiriyoruz ve halkımıza vaat ettiğimiz hizmetleri yapıyoruz. Ekonomiden sağlığa, bilimsel araştırmalardan spora, istihdamdan çağdaş belediyecilik anlayışına kadar pek çok konuda öncü olduğumuzu herkese gösterdik. Yaptığımız yatırımlar ve bundan sonra yapacağımız projelerle Sarıçam’ı daha çok kalkındıracağız.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir de nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Uludağ ile Sarıçam Belediyesi Spor Müdürü Kadir Gül’e çalışmalarında başarılar diledi.  Başkan Uludağ’ın cemiyet ziyaretinde Başkanvekili Mustafa Özke, Genel Sekreter Sefa Saygıdeğer, Mali Sekreter Murat Yonat, Mali Sekreter Yardımcısı Hüseyin Arat, yönetim kurulu üyeleri Vahap Ünkat ve Jale Karaşahinoğlu da hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2021, 10:55
YORUM EKLE
banner785
SIRADAKİ HABER