Burç'ta Kızılay'a kan bağışı

Özel Burç Öge İlk ve Ortaokulları yönetici ve öğrenci velileri örnek bir davranış sergileyip, hiç görmedikleri ve isimlerini dahi bilmedikleri insanların hayatını kurtarabilme adına gönüllü kan bağışında bulundu.

Burç'ta Kızılay'a kan bağışı
banner686
Özel Burç Öge İlk ve Ortaokulları’ndan örnek davranış. Okul yöneticileri ve öğrenci velileri, hiç görmedikleri ve adını dahi duymadıkları insanların hayatını kurtarabilme adına gönüllü kan bağışında bulundu.

banner625
‘Kızılay Haftası’, Türkiye genelinde olduğu gibi Adana’da, Özel Özel Burç Öge İlk ve Ortaokulları da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kutlamalarda Türk Kızılayı her yönü ile geleceğin nesilleri olan çocuklara tanıtılırken, düzenlenen konferans ve oturumlarda ise ‘gönüllü kan bağışı’nın önemi vurgulandı.

Özel Burç Öge İlk ve Ortaokulları yönetici ve öğrenci velileri ise, ‘Kızılay Haftası’ çerçevesinde gönüllü kan bağışında bulunarak örnek bir davranış sergiledi. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Özel Burç Öge İlk ve Ortaokulları Müdürü Abdullah Akça, kan bağışının önemine dikkat çekerek, toplumun tüm kesimlerine ‘gönüllü kan bağışı’ çağrısını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2012, 08:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz