Kozan Devlet hastanesinin temeli atılıyor

AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar Kozan ilçesine yapılacak olan 200 yataklı Kozan Devlet Hastanesinin temelinin 21 Aralık 2012 Cuma günü saat 13:30’da törenle atılacağını bildirdi.

Kozan Devlet  hastanesinin temeli atılıyor
banner686
 


Ünüvar yaptığı açıklamada bölge hastanesi konumunda olacak olan 200 yataklı Kozan Devlet hastanesinin sadece Kozanlı vatandaşlarımız için değil Kozan İlçemize komşu olan diğer ilçelerde ve köylerde yaşayan vatandaşlar içinde çok büyük önem arz ettiğini belitti.

 
banner625

Kozan Arama Konferansında Sağlıkta Tespit Edilen Öncelikli Sorunları Çözmüş Bulunuyoruz.

Kozanda tüm yerel karar vericilerle birlikte gerçekleştirdikleri Arama Konferansında sağlık alanındaki ilk iki sorunun çoğunluğun oylarıyla hastanenin donanım ve doktor açısından takviyesi olarak tespit edildiğini belirten Ünüvar, buradan hareketle mevcut hastaneyi donanım ve sağlık personeli olarak güçlendirdiklerini bununla da yetinmeyip yeni bir hastane yapımı için harekete geçtiklerini söyledi.      

Böylesine önemli bir yatırımı Kozan ilçesine kazandırmanın sevincini ve gururunu yaşadıklarını belirten AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar 21 Aralık 2012 Cuma günü saat 13:30’da yapılacak olan temel atma törenine tüm Adanalı hemşerilerini davet ettiklerini söyledi. 
Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2012, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz