banner735

Flaş... Altın Portakal geri döndü, sırada Altın koza mı var!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Muhittin Böcek, Ak Partili Menderes Türel döneminde "Uluslararası Antalya Film festivali" olarak düzenlediği festivalin adının eskiden olduğu gibi "Altın Portakal" adıyla yapılacağını açıkladı.

Flaş... Altın Portakal geri döndü, sırada Altın koza mı var!
banner686

Adanahabermerkezi.com

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya'daki film festivalinin isminin eskisi gibi Altın Portakal adında düzenleneceğini açıkladı. Festival, bir süredir Uluslararası Antalya Film Festivali ismiyle düzenleniyordu. 

banner625
ALTINKOZA İSMİ DE GERİ GELECEK Mİ?

Bu gelişmenin ardından gözler "Uluslararası Adana Film Festivali" adıyla yapılan Film festivaline çevrildi. Zira Hüseyin Sözlü döneminde film festivalinin ismi Antalya'da olduğu gibi, "Uluslararası Adana Film festivali" olarak değiştirilmişti. Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Zeydan Karalar'ın da Türk sinemasına büyük katkı sunan "Uluslararası Adana Film festivali"nin adını "Altın Koza Film festivali"ne çevirip çevirmeyeceği merak konusu oldu. 

Başkan Karalar, görkemi ve etkisiyle Türk sinemasına büyük katkı sunan film festivalini, bilinen adı olan "Altın Koza film Festivali" olarak değiştirecek mi? bekleyip göreceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 09:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halim Kanat
Halim Kanat - 1 yıl Önce

Altınkoza'nın adını değiştirmek yanlıştı. yanlıştan dönülmesi lazım. Başkan Karalara duyurulur

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz