banner834

Adana Davutoğlu’nu coşkuyla Karşıladı

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere yakın çalışma arkadaşlarıyla birlikte üç günlük program çerçevesinde Adana’ya giden Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu burada büyük bir coşku ve sevgiyle karşılandı.

Adana Davutoğlu’nu coşkuyla Karşıladı

AHMET DAVUTOĞLU ADANA'DA

Uzunca süredir bu ziyarete hazırlandıklarını söyleyen Gelecek Partisi Adana İl Başkanı Ebubekir Yıldırım Adanalıların Davutoğlu’na gösterdikleri ilgi nedeniyle oldukça sevinçli olduklarını ve hemşerilerinin bu teveccühünden dolayı gurur duyduklarını belirtti
Geçtiğimiz Pazar günü Deva Partisi ev sahipliğinde 6’lı toplantıya katılması ardından ilk ziyaretini partisinin kurmaylarıyla birlikte  Adana’ya gerçekleştiren Gelecek Partisi lideri Davutoğlu’nun mutluluğu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma da yansıdı.

‘’Selam Olsun Adana!

Çukurova’nın yiğit ve mert evlatları Adanalı hemşehrilerimizle Tellidere mahallesinde buluşup, hasret giderdik.  Güneş bedenimizi, muhabbet gönlümüzü ısıttı. Sağ olun, var olun.’’ İfadeleriyle hislerini dile getiren Davutoğlu’nun kendisine ve partisine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğu dikkatlerden kaçmadı.


Davutoğlu’nun 28 Mart Pazartesi günü başlayan Adana ziyareti 30 Mart Çarşamba günü sona erecek.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2022, 09:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
ARİF YÜRİK
ARİF YÜRİK - 3 ay Önce

Kadraji şöyle uzaktan ayarlasaydin da gorseydik bizde hayali coşkuyu.
Ne coşkusu yav toplasan 500 kişi yok...

SIRADAKİ HABER