Adana’da MHP’ye toplu katılım

Adana’da MHP’ye ilgi devam ediyor. Merkez ilçe Yüreğir’de MHP’ne kayıtları yapılan 55 kişiye üç hilal rozeti takıldı.

Adana’da MHP’ye toplu katılım
banner686

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Adana’da yeni katılımlarla güçlenmeye devam ediyor. Merkez ilçe Yüreğir’de değişik aile ve partilerden aralarında kadınların da olduğu 55 kişinin MHP saflarına katılımları sağlandı.

MHP ÇATISI ALTINDA BULUŞTULAR

Yüreğir’de değişik ailelerden ve farklı siyasi partilerden, aralarında kadınların da bulunduğu 55 vatandaş MHP^ye katıldı. Doğankent Mahallesi’nde gerçekleştirilen katılım töreninde Besime Oruç, Bayram Cirit, Mehmet Aslan, Azize Mete, Cumali Önal, Yusuf Alkaç gibi isimlerin yanı sıra 55 kişi MHP’ye geçti.

banner625

BÜNYAMİN AVCI

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, törende yaptığı konuşmada, “Yüreğir her zaman sağduyunun merkezi olmuş bir ilçemiz. Türkiye’nin derdiyle dertlenen, sevinciyle sevinen Yüreğirli hemşehrilerimizle aramızda çok kuvvetli bağ var. Bu bağı daha da kuvvetlendireceğiz. Bu katılımların artarak devamının geleceğine inanıyorum. MHP’den yana yaptığınız tercih için, hepimizin hemşehrisi olan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi adına sizlere çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YILDIRAY ŞENER

MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener de, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli liderliğinde ülkemiz adına, milletimiz adına siyaset üreten Milliyetçi Hareket Partisi’nin verdiği milli mücadeleye omuz verme adına burada olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden desteğiniz çok önemli. Allah hepinizden razı olsun. Sizlerle birlikte ailemizi büyüttük, yine sizlerle birlikte bu kutlu aileyi daha da büyütmenin mücadelesini vereceğiz.” ifadesini kullandı.  Konuşmaların ardından MHP’ye katılım yapan isimlere üç hilal rozeti takıldı.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020, 18:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sergen
Sergen - 3 hafta Önce

mhp partiye zarar veren kaba , atarlı konuşan , halkla iletişim kuramayan , asık suratlı maganda tipleri partiden uzak tutmalıdır... Amerika mhp'yi yok etmek için milliyetçilikle alakası olmayan Amerikan çıkarlarına hizmet eden iyi partiyi kurdurduğu için mhp'nin hata yapma lüksü yoktur... Başarılar dilerim.

Adana
Adana - 4 hafta Önce

İnş. Müh. Şükrü ışık gibi bir ismi MHP kadrosuna katmalıdır

SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz