AK Parti Adana, yine birinci oldu!

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, Haziran ayında en fazla üye yapan il olarak Türkiye birincisi olduklarını söyledi.

AK Parti Adana, yine birinci oldu!
banner686

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Ay, “1 Haziran'da başlatmış olduğumuz üye seferberliğinde, Haziran ayında 14 bin 595 üye ile Adana'mız en fazla üye yapan il olarak Türkiye birincisi olmuştur. Adana, bir ayda seçmenin yüzde birine tekabül eden sayıda üye yaparak büyük bir başarıya daha imza atmıştır. Yıl sonuna kadar hedeflediğimiz 300 bin üye sayısına en kısa zamanda ulaşmak için tüm teşkilatlarımızla var gücümüzle üye çalışmalarımız devam etmektedir. Teşkilatlarımı bu üstün gayretlerinden dolayı tebrik ediyorum. Ayrıca, partimize teveccüh gösteren yeni üyelerimizi, 'Büyük AK Parti ailesine hoş geldiniz' diyerek onları parti binalarımıza çay içmeye, sohbet etmeye bekliyoruz” dedi.

banner625

Adana'yı AK Parti'nin kalesi yapacaklarını belirten Başkan Ay, “Önümüzdeki süreçte AK Parti ailesi, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde çok daha güçlü bir şekilde yola devam edecek. Adana'mızı AK Parti'nin kalesi yapacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2020, 14:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kozan feke
Kozan feke - 2 ay Önce

Feke İbrahim gün, Mustafa ışık, Ahmet akpınar ,,cömert özen ile belediyeyi alır, kozanda Durmuş Ali yıldız milletvekili adayı görmek istiyoruz, ilçe yönetimine yasin yılmaz alınmalıdır

SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz