AK Parti Seyhan sahaya indi

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Av. Mustafa Özkan, Muhtarlar, esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya gelerek, “Seyhanımızda AK Partimizin ışığını, Işıl Işıl parlatacağız" dedi.

AK Parti Seyhan sahaya indi
banner686

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Av. Mustafa Özkan beraberinde AK Parti Seyhan Kadın Kolları Başkanı Başak Korkmaz Çınar, AK Parti Seyhan Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Tepeli ve teşkilat mensuplarıyla birlikte İkibin Evler, Bahçeşehir ve Yeni Mahalle’de esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Programına İkibin Evler Mahalle Muhtarı Tolga Yıldırım, Bahçeşehir Mahalle Muhtarı Hasan Ali Berktaş ve Yeni Mahalle Muhtarı İdris Demir'i ziyaret ederek başlayan AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Av. Mustafa Özkan, geçtiğimiz günlerde olağan kongrelerini gerçekleştirdiklerini ve görev dağılımı sonrasında 2023 ve 2024 hedeflerine yoğun bir tempoyla başladıklarını söyledi.

AK Parti Mahalle Başkanlarının da hazır bulunduğu ziyarette, esnafları da ziyaret ederek, onların talep ve beklentilerini dinleyen Özkan, büyük bir inanç ve kararlılıkla göreve geldikleri vurgulayıp, bu uğurda aşkla hizmet etmeye devam edeceklerini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER