Ak Parti Soma şehitlerini andı

Ak Parti İl Başkanlığı tarafından Soma Şehitleri anısına düzenlenen mevlid-i şerif Ulu Cami”nde düzenlenen törenle icra edildi.

Ak Parti Soma şehitlerini andı
banner686
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği mevlid-i şerif törenine Adana Ak Parti İl Başkanı Fikret Yeni, Adana Milletvekili M.Şükrü Erdinç, Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk,İl başkan yardımcıları, İl teşkilatı, ilçe başkanları ile Seyhan Müftüsü Halil Uzun katıldı. Mevlid-i şerifin okunmasından sonra Seyhan İlçe Müftüsü Halil Uzun dua yaptırdı. Uzun “elim kazanın Türk insanında derin acılar yarattı. Bizde vatandaşlar olarak duyarlılıklarımızı yerine getirip onları hayırla yad ediyoruz. Ayrıca maddi açıdan Adanalılar olarak onların geride kalanlarına yardım etmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Soma şehitlerimize Allah”tan rahmet, kederli ailelerine ise sabırlar diliyoruz. Türk milletinin başı sağolsun” dedi.

banner625
 

Bu arada Ak Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ise Soma şehitleri için ellerinden gelen çabayı harcamaya devam edeceklerine işaret ederek “öncelikle şehitlerimizin ve gazilerimizi manen andık. Zaten hükümetimiz nezdinde yardım kampanyası da başlatıldı. Ak Parti Adana il teşkilatı olarak bu kampanyaya da elimizden gelen çalışmaları yaparak katılıyoruz” diye konuştu

 
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2014, 16:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet hal
Mehmet hal - 6 yıl Önce

allah rahmet eylesin

SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz