AK Parti Yüreğir kongresini yapıyor

AK Parti Yüreğir İlçe Kongresi’ni Pazartesi günü, yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla, başta maske, mesafe ve temizlik kuralları olmak üzere tüm tedbirler alınarak büyük bir coşkuyla gerçekleştirecek.

AK Parti Yüreğir kongresini yapıyor
banner686

AK Parti Yüreğir eski İlçe Başkanı Yaşar Turan’ın yerine ataması yapılan, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil, yeni yönetimini oluşturarak, Genel Merkezin belirlediği 11 Ocak 2021 tarihinde partisini kongreye götürerek, kongre ile birlikte seçilecek yönetim ile Yüreğir’e hizmet edecek. 
Göreve atandığı günden itibaren, ilçe ile ilgili çok yoğun ve faydalı çalışmalar yaptığını belirten AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil; “Daha önce görev almış ve ilçemize güzel hizmetler yapmış bütün ilçe başkanlarımızı ziyaret ederek, iştişareler yaparak, görüş alışverişinde bulunduk” dedi.


Yüreğirli vatandaşların çok büyük ilgisi ile karşılaştıklarını ve ziyaretçi akınına uğradıklarını vurgulayan Cengil; “Tebrik için gelen gönül dostlarımızla zamanın elverdiği süre içerisinde görüş alışverişinde bulunarak kendilerini dinleme fırsatı bulduk. Daha önce partimize önemli hizmetleri olmuş büyüklerimizi işyerleri ve evlerinde ziyaret ederek hem tavsiyelerini hem de dualarını aldık” dedi.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü de kutlayarak, ‘Yeniden Şahlanış’ Kongrelerinin bütün hazırlıklarını tamamladıklarını söyleyen Cengil, 11 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 13.00’da, Yüreğir Kültür Merkezi’nde, Bakanlarımız, Genel Başkan Yardımcılarımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımızın da katılacağı büyük bir coşku ve dayanışma içerisinde, bayram havasında  kongremizi gerçekleştireceğiz” dedi.  
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER