Ak Parti'den Dayanışma pikniği

AK Parti Adana İl Teşkilatı, İl Yönetim Kurulu üyesi Niyazi Göğer’in verdiği yemekte bir araya geldi.

Ak Parti'den Dayanışma pikniği
banner686
AK Parti Adana İl Yönetim Kurulu üyesi Niyazi Göğer’in ev sahipliği yaptığı ve piknik havasında gerçekleşen yemeğe, AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı ve Başkanlık Divanı ile Yönetim Kurulu üyeleri tam kadro katılırken, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Tufanbeyli Belediye Başkanı Recep Balı, İlçe Başkanları ve İlçe Yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri de yemeğe iştirak ettiler.

Teşkilat mensuplarının eşleri ve çocuklarıyla birlikte geldikleri yemekte tam bir kaynaşma ortamı sağladı.

AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı ve Teşkilat mensupları yemek öncesi ve sonrası kendi aralarında sohbet ederken, yemeğin verildiği bağ evinin bahçesinde gezintiye çıkıp, dalından kopardıkları meyveleri yediler.
banner625

Daha önce belirledikleri programları nedeniyle katılamayan birkaç kişi haricinde tam kadro olarak bir araya geldiklerini belirten İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, düzenlenen piknik havasındaki yemek organizasyonu ile partililerin ve ailelerinin kaynaşmasını, teşkilatın birazda olsa stresten uzaklaşması ve motivasyonun daha da artması açısından önemli gördüklerini ifade etti. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen Niyazi Göğer ve eşi Sultan Göğer ile çocuklarına teşekkür eden Ziyaeddin Yağcı, bu tür etkinliklerin devamlılığının sağlanması gerektiğini ve buna benzer buluşmaları yenileyerek devam ettireceklerini söyledi.

Köz ateşinde pişirilen kavurmaları kendi eliyle ikram etmeyi ihmal etmeyen Başkan Ziyaeddin Yağcı, teşkilatının her haliyle ilgilendiğini de göstermiş oldu.
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2012, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz