AK Partili Doğru ve Cengil vatandaşla

AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru, AK Parti Yüreğir İlçe yeni binasını ziyaret ederek , başkan Necip Fazıl Cengil ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle görüştü.

AK Partili Doğru ve Cengil vatandaşla

Daha sonra Yüreğir’in Abdioğlu, Geçitli, Belören, Güveloğlu Mahallelerini de Cengil ile beraber gezerek burada  vatandaşlarla bir araya gelen Doğru, Millete hizmet edebilmek için durmadan ve yorulmadan çalışacaklarını ifade etti.

CENGİL:  HİZMET İCİN YANINIZDAYIZ  

AK Parti Milletvekili Abdullah Doğru ile Yüreğir İlçe Mahallerini gezen İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil,yaptığı konuşmada, teşkilat olarak mahalleleridevamlı ziyaret ederek burada bulunan halkımız ve esnafımızla dertleşiyoruz” dedi.  Hizmet için her zaman mahalle muhtarları, mahalle başkanları ve halka kapılarının açık olduğunu belirten Cengil, çünkü biz hizmet için varız, ve bunun için sizlerin yanınızdayız. Bugün de TBMM Tarım, Orman ve Köy işleri Komisyonu Üyesi ve Adana Milletvekilimiz Abdullah Doğru ile sizlerle sohbet etmek için, dertlerinizi dinlemek için buradayız”dedi.

DOĞRU:“DURMADAN VE YORULMADAN HİZMETE DEVAM”

AK Parti Adana milletvekili  Abdullah Doğru’da yaptığı konuşmada, Adana’nın diğer ilçeleri olmak üzere bugünde Yüreğir’in mahallerini gezdiklerini, Genc, dinamik ve çalışkan bir Yüreğir İlçe başkanımızla  birlikte, Pandemi tedbirlerinin ardından kıymetli hemşehrilerimizle bir araya gelmek, hasbihâl  etmek ve fikir paylaşımında bulunmak mutluluk verici“dedi


Programlarının aynı yoğunlukta devam edeceğini belirten Doğru şöyle konuştu;

AK Teşkilatlarımızın çalışma azminin muazzam olduğunu görüyoruz. AK Teşkilatlarımız; 2023 hedefimize varmak üzere, çıktığımız yolun kararlı destekçisi ve mübarek mücadelemizin fedakâr gücüdür. Bu doğrultuda vatandaşlarımıza hakettikleri hizmetleri ulaştırma noktasında koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın samimiyet ve muhabbetleri sayesinde; çalışmalarımızı ilk günkü gayretimizle sürdürmeye devam ediyor, milletimize hizmet bayrağını Adana’mızda taşıyoruz.

Ziyaret programları kapsamında kıymetli üreticiler ile bir araya gelerekyapılan istişareler sonucu; Adana’nın gelişim ve kalkınma yolunun temel taşı, şehrimizin müreffeh yarınlarının teminatı niteliğinde olduğunu dile getirdiklerini söyleyen Doğru şöyle devam etti;

Üreticilerimizin talep, öneri ve görüşlerini not ettik, bu taleplerin sonuca ulaştırılması noktasında azamî gayreti göstereceğiz. Biz milletimize hizmetkâr olmak için çıktığımız bu yolda kararlılığımızdan taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. AK Sevda; vatandaşlarımızın aydınlık geleceğini inşâ etmeye, yüreklerine dokunmaya, hedeflerimizin getirdiği sorumluluğun bilinciyle ilerlemeye ve büyümeye devam ediyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 2023 yılı Türkiye için yeni bir atılım noktası olacak, bu sayede 2053 ve 2071 vizyonlarımızın daha sağlam temellere oturacaktır. Durmadan ve yorulmadan vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.”
 

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2021, 19:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER