banner834

AK Partili Mehmet Ay'dan "19. yıl" mesajı

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, 3 Kasım 2002’de AK Parti’nin iktidara geldiğini belirterek “AK Parti teşkilatları olarak 19 yıldır aziz milletimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

AK Partili Mehmet Ay'dan "19. yıl" mesajı

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Ay, 14 Ağustos 2001’de kurulan AK Parti’nin 15 ay sonra, 3 Kasım 2002’de iktidara geldiğini hatırlatarak “3 Kasım, milletin partisi AK Parti’nin millete hizmet etmenin başlangıç günüdür. Bizler de AK Parti kadroları olarak Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde aziz milletimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Sayın Genel Başkanımızın liderliğinde, ilk günkü aşkımızla, heyecanımızla ve aziz milletimize olan sevdamızla, inandığımız bu kutlu yolda yürümeye, aziz milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

ADANA’MIZI AK PARTİ’MİZİN KALESİ YAPACAĞIZ

AK Parti Adana teşkilatları olarak göreve geldikleri günden itibaren Adana’yı AK Parti’nin kalesi yapmak için gayret ettiklerini belirten Başkan Ay sözlerini şöyle tamamladı;

Adana’mızı AK Parti’mizin kalesi yapma noktasında Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a verdiğimiz söz çerçevesinde tüm teşkilatlarımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz.
2020 yılının haziran ayında 14 bin 595 yeni üye kaydı ile, geçtiğimiz eylül ayında ise 17 bin 22 yeni üye kaydı yaparak en fazla üye yapan iller arasında Türkiye birincisi olduk. Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti'mize teveccüh göstererek aramıza katılan aziz hemşehrilerimizle omuz omuza verip, biricik Türkiye’miz için gece gündüz çalışacağız. Söz verdiğimiz gibi Adana’mızı AK Parti’mizin kalesi yapacağız

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat
Sedat - 8 ay Önce

Yaşadığım çevrede tanıdığım " Keşke ellerim kırılsaydı da Ak Partiye oy vermeseydim " diyen en az 20 - 30 kişiyi tanıyorum.Yani partinin gidişatı iyi değil.Seçim sonucu rakamlarına yönelik yeni bir plan yapamadıkları sürece seçimler hüsran olacak gibi.

SIRADAKİ HABER