banner834

AK Partililer iftarda buluştu

AK Parti Adana İl Başkanlığı’ndan geleneksel iftar programı yapıldı.

AK Partililer iftarda buluştu

"100 BİN HANEYE YARDIM ULAŞTIRDIK"

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, 30 Nisan Cumartesi günü geleneksel iftar programı yapacaklarını söyledi. Kadın, gençlik ve ana kademeden oluşan 15 ilçe, 3 kademe ilçe başkanlarıyla yapılan iftar programında konuşan Başkan Mehmet Ay, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu Ramazan Ayı’nı da yaptıkları programlarla dolu dolu geçirdiklerini söyledi.  

100 BİN HANEYE YARDIM

Geçtiğimiz yıl 80 bin haneye yardım götürürken bu yıl bu sayıyı 100 bine çıkardıklarını belirten Başkan Mehmet Ay, “’Sağ elin verdiğini sol el görmeyecek’ prensibiyle hareket ediyoruz. 3 kademe il ve ilçe yönetimlerimizin yanı sıra mahalle başkanlarımızın da büyük özveri ve katkısıyla yardımları uygun şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz” dedi.

10 BİN KİŞİLİK İFTAR PROGRAMI

Her yıl tarihi Taşköprü’de yaptıkları geleneksel iftar programını bu yıl Merkez Camii yanındaki Merkez Park içerisindeki alanda yapacaklarını belirten Başkan Mehmet Ay, “Hazırlayacağımız güzel bir ortamda, siyasi büyüklerimizin de katılımlarıyla kıymetli hemşehrilerimizle iftarımızı yapacağız.
30 Nisan Cumartesi günü yapacağımız 10 bin kişilik iftar programına kıymetli hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2022, 11:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceyhan
Ceyhan - 2 ay Önce

Bir zamanlar sevgiyle baktığım sonuna kadar güvendiğim her seçim öncesi kardeşlerimi arayıp bakın başka bir partiye oy vermeyin diye söz aldığım partiden şu an nefret ediyorum.Bir an önce ülkenin başından yok olup gitmesi için dua ediyorum.

SIRADAKİ HABER