Ali Babacan Adana'dan mesaj verdi

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan Adana'da Seyhan ilçe kongresine katıldı. İl ve ilçe binalarının açılışı yapan Babacan, esnafı da ziyaret etti.

Ali Babacan Adana'dan mesaj verdi
banner686

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Adana'da  ilk olarak Yerel medya ile buluştu. Babacan  "Teşkilatlanma çalışmaları sürerken ülkenin yarınları için de hazırlanıyoruz." diye konuştu.

Güçlendirilmiş parlamenter sistemle ilgili çalışmayı tamamladıklarını belirten Babacan, "Bunu, isteyen siyasi partilerle ikili bazda diyalog ve istişare süreci başlatma kararını da aldık ve bunu diğer değerli genel başkanlarla basın toplantılarında açıkladık. Hazırlıklarımız iki alanda yoğunlaşmış durumda. Teşkilat yapısı, bir de ülkenin yarınları ile ilgili uygulama hazırlığı" diye konuştu.

Babacan partisinin Seyhan 1. Olağan Kongresi'ne de katıldı.DEVA Partisi Adana İl ve Seyhan İlçe Başkanlığı binalarını hizmete açtı. Babacan daha sonra Adana Ticaret Odası'nı ziyaret ederek kentteki bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle görüştü.Esnafı ziyaret eden  Babacan,  vatandaşlarla da görüştü. Babacan daha sonra bir otelde basına kapalı gerçekleştirilen "Gençlik Buluşması" etkinliğine katıldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2021, 21:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Merdan
Merdan - 3 hafta Önce

akp'nin oyunu bölmesi için Amerikan gladyosu tarafından kurdurulmuş partilerden biri. Kendileri de oy alamıyacaklarını biliyorlar. Amaçları Cumhur ittifakının oylarını eksiltmek... İlk seçimde amaçlarına ulaşamayınca iyi parti gibi bu partilerde kapanıp gidecek... Artık ülkemizde gücünü milletten almayan hiç bir parti başarılı olamaz... Bu böyle biline...

SIRADAKİ HABER