banner785

Avcı’dan “Yüksek sorumluluk” vurgusu!

MHP Yüreğir İlçe Başkanlığı görevine atanan Tamer Yücel, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’ya ziyarette bulundu.

Avcı’dan “Yüksek sorumluluk” vurgusu!
banner686

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Emanetlere canımız pahasına sahip çıkmak, bu emanetlere halel getirmemek, bayrağı daha yukarılara taşımak gibi yüksek sorumluluklarımız var.” dedi.

YÜREĞİR YÖNETİMİNDEN AVCI’YA ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde MHP Yüreğir İlçe Başkanlığı görevine atanan Tamer Yücel, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’ya ziyarette bulundu. Avcı ve İl Divan Kurulu, MHP Yüreğir’in yeni yönetim kurulu üyeleriyle tek tek tanıştı.

“EMANET YENİ YÖNETİMDE”

MHP Adana İl Başkanı, yeni yönetimin ziyaretinde yaptığı konuşmada “Diğer kurumlarda olduğu gibi siyasi partilerde de zaman zaman görev değişimi olmaktadır. Yüreğir ilçemizde de böyle olmuştur. Önceki İlçe Başkanımız Yıldıray Şener ve yönetimi; emaneti yeni İlçe Başkanımız Tamer Yücel’in başkanlığındaki yeni yönetime devretmiştir. Emeklerinden ötürü önceki yönetime teşekkür ediyor, yeni yönetime ise ‘Hayırlı olsun’ diyor, başarılar diliyorum.” dedi.

“YÜKSEK SORUMLULUKLARIMIZ VAR”

Başkan Bünyamin Avcı şöyle devam etti:

“Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin izin ve onaylarıyla bizlere verilen emanetlere canımız pahasına sahip çıkmak, bu emanetlere halel getirmemek, bayrağı daha yukarılara taşımak gibi yüksek sorumluluklarımız var. Ömrünü aziz milletimize adamış liderimize, varlık sebebimiz Türk milletine layık olacağız. İnanıyorum ki tüm ilçelerimizde ve Yüreğir’de üç hilal bayrağı daha yukarılarda dalgalanacaktır.”

“ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ve Genel Merkezin mesaj ve paylaşımlarının çok iyi takip edilmesi, partinin yayın organlarının yakından izlenmesi, okunması gerektiğini de belirtti. MHP Yüreğir İlçe Başkanı Tamer Yücel de, “Bizi göreve layık gören Sayın Genel Başkanımızı Allah’ın izni ve yardımıyla mahcup etmeyeceğiz. Başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş’in izinde, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde çok çalışacağız ve başaracağız.” şeklinde konuştu.
Ziyaret toplu fotoğraf verilerek sona erdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merdan
Merdan - 3 hafta Önce

Amerika iyi partiyi kurdurdu ve eski mhp'lileri Adana'da aday yaptı. ( İsmail Koncuk, Metanet Çulhaoğlu ) oylarınızı böldü. Mhp dikkatli olmalı... Hüseyin Sözlü gibi partiye zarar veren oy kaybettiren insanları parti yönetimine bile almamalıdır. Hata yapma lüksü yok mhp'nin... Başarılar dilerim.

Vatandaş
Vatandaş - 3 hafta Önce

Parti yetkilileri vatandaşla ne kadar çok iletişim kurarsa o kadar çok tanır vatandaşı ve o kadar iyi anlar... Özellikle kadınlar halkla ilişkilerde daha iyidir. Kadınların bu iletişim işlerinde başarısı daha yüksek erkeklere göre... İletişim ve insan piskolojisi iyi anlaşılmalı parti yetkililerince...

Ceyhan
Ceyhan - 3 hafta Önce

Mhp genel başkanının Ak parti hakkındaki önce ki ve sonra ki söylemlerini dinlerseniz partinin karakteri .. hakkında daha net bilgi sahibi olabilirsiniz.

SIRADAKİ HABER