banner834

Ay'dan Kıvanç'a tepki diğerlerine?

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Adana'da iş dünyası temsilcileriyle bir araya gelmesi, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay'ın tepkisine neden oldu

Ay'dan Kıvanç'a tepki diğerlerine?

İl İBaşkanı Mehmet Ay'ın tepkisi ise CHP Grup Başkanvekili Özel'in Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli hakkında ağır sözler söylemesi gerekçesiydi. Adana Sanayi Odasındaki toplantıya ESOB Başkanı Niyazi Göger, ADASO Başkanı Zeki Kıvanç, ATO Başkanı Atila Menevşe ve ATB Başkanı Şahin Bilgiç ile bazı iş çevrelerinin temsilcileri katıldı.

Bu fotoğrafın sosyal medyada paylaşılmasının ardından kendi sosyal medya hesabından haberi alıntılıyarak "Sn. Cumhurbaşkanımıza ve #Cumhurİttifakı'mıza karşı utanmaz söylemleriyle sürekli gündeme gelen CHP'li Özgür Özel’in Adana Sanayi Odası Başkanı @zekikivanc  tarafından parti genel başkanı protokolüyle ağırlanması asla kabul edilemez. Bu #Adana’mıza yakışmayan bir görüntüdür." yazdı. 

Başkan Ay, aynı toplantıda yer alan ATB Başkanı Şahin Bilgiç ESOB Başkanı Niyazi Göger ve ATO Başkanı Atila Menevşe ile diğer isimler hakkında paylaşımda bulunmadı. 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2022, 17:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yüreğirli
Yüreğirli - 3 ay Önce

Ak Parti Adana'da ve tüm Türkiye'de halkın güvenini ve desteğini kaybetmiştir.
Menfaatleri öyle gerektirdiği için Almancılar ve Suriyeli göçmenler dışında maalesef partiyi destekleyen kalmamıştır.

Ömercan
Ömercan - 3 ay Önce

İş dünyası temsilcilerinin bu ülkede muhalefet partisi olarak görev yapmakta olan bir partinin yetkilisi ile görüşmesi neden rahatsızlık yaratır anlamak mümkün değil.Herhalde her kesimin sadece iktidara biat etmesi isteği buna neden oluyor.Ya da hasetlik duygusu.

SIRADAKİ HABER