Bahçeli’ye ilk destek mesajı Adana’dan!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, "Adana teşkilatları tek ses, tek yürek olarak Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emrindedir." dedi.

Bahçeli’ye ilk destek mesajı Adana’dan!
banner686

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 13. Büyük Kurultayda aday olduğunu açıklamasının ardından ilk destek mesajı Bahçeli'nin memleketi Adana'dan verildi. MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin tekrar aday olması, hepimizi sevindirmiş ve gururlandırmıştır." dedi.

“BAHÇELİ, MİLLETİMİZİN MORAL GÜCÜDÜR”

Başkan Avcı, "Başbuğumuz Alparslan Türkeş'ten aldıkları bayrağı şanla, şerefle dalgalandıran, hayatını Türk Milletine adayan, hain ve hasım çevrelerin oyun ve tuzaklarını bozan, her zaman feraset ve basiret gözüyle devlet ve millet hayatımıza yönelik tehdit ve tehlikelere karşı uyaran; sabırlı, sağduyulu, yapıcı siyasetle ülkemizin karşılaştığı zorluklara daima çözüm üreten Sayın Bilge Liderimiz, aziz milletimizin moral gücüdür." ifadesini kullandı.

“ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı "Saygıdeğer Genel Başkanımızın aziz milletimize rehberliğinin, Ülkücü-Milliyetçi Hareket’e liderliğinin devam edecek olmasından büyük mutluluk duyduk. 13. Büyük Kurultayımız ve Sayın Genel Başkanımızın adaylık kararı hayırlı olsun. Bilge Liderimizin sözü sözümüz, yolu yolumuzdur. Allah başımızdan eksik etmesin. Adana teşkilatları tek ses, tek yürek olarak Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emrindedir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2021, 10:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adanalı
Adanalı - 4 ay Önce

Yiyorsa " 73 Yaşındaki bir kişinin tekrar aday olmasını doğru bulmuyorum.Gençler yönetimde yer almalı falan diye açıklama yapsın."

Adnan Usta
Adnan Usta - 4 ay Önce

Adana olarak yalakalıkta Türkiye birincisi olmuşuz.

Yeniceli
Yeniceli - 4 ay Önce

" Körler sağırlar birbirini ağırlar "

SIRADAKİ HABER