banner834

Bakan Ersoy’dan MHP Adana İl’e ziyaret

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, MHP Adana İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu. Ersoy’u MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP MYK Üyesi Milletvekili Muharrem Varlı, MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk ve yöneticiler karşıladılar.

Bakan Ersoy’dan MHP Adana İl’e ziyaret

BAKAN MEHMET NURİ ERSOY MHP İL'DE

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. MHP Adana Teşkilatına Ak Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı ile birlikte gelen Bakan Mehmet Nuri Ersoy’u MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk ve yöneticiler karşıladılar.

Turizm Bakanı Ersoy MHP İl BinasındaBa

“TALEPLERE AÇIĞIZ”

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Adana’nın kültür ve turizm bakımından yüksek bir potansiyele sahip olduğunu, bunun daha iyi değerlendirilmesi yönünde çalışmalar yapacaklarını bildirdi. Ersoy, ilgili alanlarda yatırım ve iyileştirmeler konusunda Bakanlığın Adana’dan gelecek taleplere imkânlar dâhilinde her zaman açık olduğunu ifade etti.

Bünyamin Avcı

“EKONOMİYE KATKI SAĞLAR”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, daha çok tarım ve sanayisi ile öne çıkan Adana’nın ayrıca tarihi ve kültürel birikimleriyle de zengin bir kent olduğunu, mevcut potansiyelin yeni hamlelerle turizm açısından değerlendirilmesinin bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlayacağını vurguladı. Avcı, ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek Bakan teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2022, 16:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep Gürbüz
Recep Gürbüz - 3 ay Önce

İl başkanlığında barkovizyon kurup iki parti liderinin birbirleri hakkında söylediklerini öncesi ve sonrası şeklinde gösterip sunum yapsalar eminim çok güzel ve neşeli vakit geçirirlerdi.

...01
...01 - 3 ay Önce

Yerelde isimler değişmeli...

SIRADAKİ HABER