Başkan Uludağ’a Destek kahvaltısı

Sarıçam Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi dernek binasında, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın katılımı ile sabah kahvaltısı programı düzenledi.

 Başkan Uludağ’a Destek kahvaltısı
banner686
banner625
Kahvaltı programına katılan dernek yöneticileri ve bazı üyeler Belediye Başkanı Bilal Uludağ ile bir araya geldi. Başkan Bilal Uludağ’a eşi Nejla Uludağ ve çocukları ile birlikte katıldığı kahvaltıda dernek üyelerine bir konuşma yaptı. Başkan Uludağ, Sarıçam İstihdam Sağlama Merkezi (SİSAM) ile çeşitli mesleki kurslar düzenleneceğini belirterek, “Sarıçam Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile bu projenin yürütülmesinde birlikte çalışabiliriz. Bu kapsamda bayanlarımıza dönük çeşitli el sanatları kursları açmayı hedefliyoruz. Bu projede siz değerli hanım kardeşlerimizle birlikte çalışmayı umut ediyorum. Amacımız ilçemizin refah seviyesinin yükselmesi, ilçemizin kalkınması ve gelişmesidir. Bunu hep birlikte başaracağız.” dedi.

Dernek Başkanı Fehmi Kekilli ise Sarıçam Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Bilal Uludağ’ın ilçeye yapacağı hizmetler için her zaman destek olacaklarını belirterek, “Belediye başkanımızın elinin kolaylaşması için biz dernek olarak arkasındayız ve yanındayız. Burada amaç Sarıçamın kalkınması ve gelişmesidir. Bugün burada bu kahvaltı ile tanışma, kaynaşma ve birlik içinde hareket etmeyi amaçladığımızı belirtiyoruz. Sarıçama yapılacak her hizmet aynı zamanda Sarıçamlılara yapılmış olarak görüyoruz. Bunu çok önemsiyoruz.” diye konuşt
Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2014, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner732

cyberturk.biz