Başkan Zenbilci, bilgilendirdi

Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, sabah kahvaltısında biraya geldiği belediye meclis üyeleri ve partinin ilçe yönetimini hizmetlerle ilgili bilgilendirdi.

Başkan Zenbilci, bilgilendirdi
banner686
Başkan Ahmet Zenbilci, AK Parti Sarıçam İlçe Başkanı Cengiz Yalman ve yürütme kurulu üyelerinin katıldığı sabah kahvaltısında Belediyenin yol, park, kaldırım çalışması ve belediye hizmet binası hakkında bilgi verdi. Belediye meclis üyelerinin de katıldığı sabah kahvaltısında konuşan Başkan Ahmet Zenbilci, “Şu anda asfalt ihalesi yapıldı. Tüm mahallelerde yol ve  sokakların yapılmasına ilişkin çalışmalar başladı. Belediye hizmet binasının kredisi iller bankası tarafından onaylandı. Belediye hizmet binasının yapımı için ihale sürecine girmiş bulunuyoruz. Bir yıl içinde ilçemizde yol, park ve benzeri hizmetlerin büyük bir kısmı tamamlanmış olacak. Bu tür sıkıntılar kalmayacak. Tüm meclis üyelerimiz ve parti yöneticilerimiz bunları bilmeli.” dedi.

banner625
Başkan Zenbilci, hizmetlerle ilgili bilgilendirme toplantılarına devam edeceğini de belirtti. İlçe Başkanı Cengiz Yalman’da parti yönetimi olarak Belediye Başkanı ve Meclis üyeleri ile işbirliği içinde olmaya devam edeceklerini kaydetti. Yapılan hizmetlerin halka iyi anlatılması için bu tür toplantıların faydalı olduğunu belirten Yalman, “Yapılan hizmetler herkesi ilgilendiriyor. Ancak bunu herkes bilmiyor. Bizim bilgilenmemiz halkında bilgilendirilmesi için bu işbirliği devam edecek.” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2012, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz