banner735

Çelik: \"Adana\'da partizanlık olmayacak\"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, \'\'Adana\'yı hak ettiği değere kavuşturmak için, Büyükşehir Belediyesini meclis üyeleri ve halk yönetecek. Partizanlık olmayacak, hiçbir çıkar grubu Adana\'nın geleceğinden çalmayacak\'\' dedi.

Çelik: \
banner686

Çelik, Ak Parti adayı ve Merkez Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın, İçişleri Bakanlığınca Aytaç Durak'ın görevinden uzaklaştırılmasının ardından bugün yapılan üçüncü toplantıda başkanvekilliğine getirilmesi nedeniyle Ak Parti İl Başkanlığında yaptığı açıklamada, seçim sürecinin centilmence yürüdüğünü söyledi.

Tüm meclis üyelerine teşekkür eden Çelik, ''Her seçim şu ya da bu şekilde sonuçlanıyor. Ancak, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı seçimi gündemde çok yer aldı. Halkın vicdanında da hilelerin karıştığı bir seçim olarak yer etti.
Başkanvekilliği seçiminin şeffaflık içerisinde yapılması bu açıdan çok önemlidir.

banner625
Bu süreçte Mahmut Çelikcan'a ve tüm parti teşkilatımıza da teşekkür ediyorum'' dedi.

Başkanvekilliği sürecinin ne kadar süreceğinin belli olmadığını ve buna yargının karar vereceğini ifade eden Çelik, ''Ancak, bu süreç boyunca Büyükşehir Belediyesinde hiçbir zümre, çıkar amaçlı grup olmayacak. Adana'yı hak ettiği değere kavuşturmak için, Büyükşehir Belediyesini meclis üyeleri ve halk yönetecek. Partizanlık olmayacak, hiçbir çıkar grubu Adana'nın geleceğinden çalmayacak'' diye konuştu.

Adana Büyükşehir Belediyesinin, vatandaşın sorunlarına çözüm bulunan bir merkez haline geleceğini vurgulayan Çelik, ''Adana halkı, bu süre boyunca meclis kararlarını çok iyi takip etsin. Belediyeyi denetlesin. Böyle bir denetimden ancak kirli ilişkileri olan kişiler korkar'' dedi.

Açıklamaya, Çelikcan, Ak Parti Adana milletvekilleri Vahit Kirişçi ve Necdet Ünüvar da katıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet taşdemir
mehmet taşdemir - 11 yıl Önce

yazıklar olsun şu chp li üyelere.. şu ömer çelikin yüzünü güldürdüler. başbaknı sevindirdiler.. bülent arınç..... ? şimdi.. oldu mu ya.. nasıl yaptınız bunu ya.. siz akp ile yarışsaydınız mhp den bir vekil dahi yanlış yapmazdı.

mehmet  mehmet
mehmet mehmet - 11 yıl Önce

siz seçıldıgınızden bu yana adana halkına ne verdınız ? nesıne yardımcı oldunuz ? partızanlık yapmaktan başka ne yaptınız ? seçımlerde mılyon dolarlar harcadınız, sn.bılıcıye kaç para harcattınız...tüm devlet olanaklarını kullanarak yaptınız bunları ? adanalı sızı nasıl neyınızle tanır beyefendi , nasıl hatırlar sızı ? seçılmişler saygı ısteyen başkanınız neden adanadaki seçılmiş olana ve seçenlere saygısı yok.... sız adanadakı kaybettıgınız prestiji böyle kurtaramazsınız...kıme ne verdıysenız,

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz