Çelikcan: Yatırımcı baştacımızdır

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan İlçeye yatırım yapmak isteyenler her zaman baş tacı olduğunu bildirdi.

Çelikcan: Yatırımcı baştacımızdır
banner686
 


Son zamanlarda yapılan yatırımlarla Yüreğir’in önemli bir ticari ve sosyal merkez olma yolunda olduğunu belirten Başkan Çelikcan ‘Türkiye’nin önemli otel zincirlerinden biri olan Sheraton Oteli yakında Yüreğir’de hizmete açılacak. Adana Hiltonsa Oteli ise hizmette. Türkiye’nin en büyük Outlet AVM Mağazası Optimum Yüreğir de. Yeni yapılacak Adliye sarayı ve Sağlık Kampüsü ilçemiz sınırları içerisinde yapılacak. Biz de bu yapılaşmaların paralelinde 7 bölgemizi Kentsel Dönüşüm Alanı ilan ettik. Kentsel dönüşüm alanı ilan ettiğimiz yerlerde modern konutlar yaparak ilçemizin daha fazla gelişmesine katkı koyacağız’dedi.

banner625
 

Yeni yapılan Sheraton Otelinin inşaatını gezen ve Proje Müdürü Murat Tanalp’tan bilgi alan Başkan Çelikcan ‘Yüreğir’e kim yatırım yaparsa yapsın bizim baş tacımızdır’dedi. Otel faaliyete geçtiği zaman binlerce insanın buradan evlerinin rızıklarını kazanacağını belirterek ‘Yüreğir’e yatırım yapacak bütün iş adamalarımıza elimizden gelen bütün yardımı yapacağız. Bu oteli Yüreğir’e yaparak binlerce insanın ekmek parasını kazanmasına vesile olacak yatırımcılarımıza da teşekkür ediyorum’ şeklinde konuştu.

 

 

Otel ve çalışmaları hakkında bilgiler veren Proje Müdürü Murat Tanalp Sheraton otelinin Adana’nın yeni sembollerinden biri olacağını belirtti. İnşaatın hızla devam ettiği ve Otel’de; 18 suit ve16 rezidans ile birlikte toplam 247 oda bulunduğunu belirtti. Farklı damak tatlarına hitap eden restoranları, bar, vip ve lobi salonlarından ile farklı büyüklüklerde 2 kapalı bir açık düğün salonu, toplantı salonları ile birlikte açık-kapalı yüzme havuzu, ile birlikte 2500 metrekare Sheraton Fitness Center, spa ve fitnes salonu da yer alıyor. Bizleri ziyaret eden Yüreğir Belediye Başkanımız Sayın Mahmut Çelikcan’a da teşekkür ediyoruz.’ dedi.
Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2012, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz