banner733

Çetin’den AYEMDER’i rahatlatan mesa

“Yasal sorunları hallederek imar sorununu mutlaka çözeceğiz” mesajı vererek müteahhitleri rahatlatan Çukurova Belediye Başkanı Çetin, “Belediye Evleri’nde öyle bir kentsel dönüşüm yapacağız ki, Ankara’da Dikmen Vadisi’ni bile gölgede bırakan bir proje olacak” dedi.

 Çetin’den AYEMDER’i rahatlatan mesa
banner686

Murtaza Kılçık başkanlığındaki Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYEMDER) yönetimi, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret ederek başarı dileğini ve birlikte çalışma arzusunu ilettti. İmar sorununun çözüm beklediğini  ifade eden Kılçık, seçimlerin ardından hissedilen pozitif havanın devam etmesini istedi, “Nerede hangi sorun olursa olsun istişare ederek çözmek istiyoruz” diye öneride bulundu.  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de “Müteahhitlerin iş yapabilmesi için imar sorunu çözülmek zorunda. Bu sorunu el ele vererek kesinlikle çözeceğiz” diye umutlu konuştu.

TÜRKİYE’NİN YÜZ AKI PROJESİ OLACAK

AYEMDER Başkanı Murtaza Kılçık, Belediye Evleri’nde başlatılması planlanan kentsel dönüşüm için de “Eğer istişare ederek bir komisyon kurar ve el ele verebilirsek Belediye Evleri için de kısa sürede iyi sonuçlar alabiliriz. Böylece Adanalı müteahhitlerin de öne açılır” diye konuştu. Öneriye,  “Biz bütün müteahhit arkadaşlarımızın önünü açacağız” diye karşılık veren Başkan Çetin, “Belediye Evleri bizim aynamız olacak. Sayın Murat Karayalçın’ın Ankara’da hâlâ konuşulan Dikmen Vadisi’ni bile gölgede bırakacak bir proje olacak. Ancak biz vatandaşlarımızı TOKİ’nin insafsız ellerine bırakmayacağız” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2014, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz