banner733

Çetin’e mecliste de teşekkür geldi

Belediye binasına ‘T.C.’ harflerini ekleten Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e halktan sonra meclisten de teşekkür geldi. MHP’li üye Tarık Kılıçaslan, “Siz size yakışanı yapıp logoya T.C harflerini eklettiniz” derken Çetin, “T.C. hepimizin ortak paydasıdır” dedi.

Çetin’e mecliste de teşekkür geldi
banner686

Çukurova Belediyesi’nin bahçesinde yaptığı Halk Günü’nde vatandaşların, “Belediye binasında neden T.C amblemi yok?” şeklindeki talebi üzerine anında belediye görevlilerine talimat vererek logoya T.C. harflerini ekleten Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in tutumu geniş yankı buldu. Duyarlılığı nedeniyle halktan yoğun teşekkür mesajı alan ve sosyal medyada övgülerle karşılanan Başkan Çetin’e bir teşekkür de Çukurova Belediye Meclisi’nden geldi. Gündem dışı söz alan MHP’li üye Tarık Kılıçaslan, T.C. amblemi konusundaki duyarlı davranışı için Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e teşekkür etti.

 

CUMHURİYETİN KAZANIMI

 

“Sayın Başkan Soner Çetin kendisine yakışanı yaptı” diyen MHP’li üye Tarık Kılıçaslan, “Daha önce Çukurova Belediyesi binasında T.C. ambleminin olmaması üzücü. Bizler Cumhuriyetin kazanımlarından dolayı şu an buradayız. Türkiye Cumhuriyeti’nin simgesi olan T.C. harflerini logoya ekletme konusunda gösterdiğiniz duyarlılıktan ötürü parti grubumuz adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Kılıçaslan’ın ardından T.C konusundaki hassasiyetini bir kez daha dile getiren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Bu muhakkak ki önemli bir eksiklikti. Halk toplantılarından birinde bu yönde bir talep olunca halkımıza söz verdim. O sözün ardından müthiş bir alkış koptu. T.C.ambleminin eklenmesi, Cumhuriyetin kazanımları ve değerleri çok önemli. Biz de hemen gereğini yaptık” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2014, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz