Ceyhan'da sıcak asfalt atağı

Bu dönem içersinde 10 bin ton sıcak asfalt ve 50 km sathi kaplama yapmayı hedeflediklerini ifade eden Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “Ceyhan genelinde yürüttüğümüz çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Ceyhan'da sıcak asfalt atağı
banner686
Öncelikli olarak ihtiyaç duyulan bölgelerden başlayarak sıcak asfalt döküyoruz. Ekiplerimiz şu anda Muradiye ve Gazi Osman Paşa mahallelerimizde sıcak asfalt döküm çalışması gerçekleştiriyor. Bozuk ve deforme olan yolların sağlıklı ve uzun soluklu olarak halkımıza hizmet vermesi için çalışıyoruz. Amacımız Ceyhan’ı herkes için yaşanabilir, modern bir kimliğe kavuşmasını sağlamaktır. Allah’ın izniyle belirlenen program dâhilinde bu dönem içersinde 10 bin ton sıcak asfalt ve 50 km sathi kaplama yapacağız.” dedi.
Yapılan sıcak asfalt çalışmasını değerlendiren vatandaşlar ise, “Asfaltın uzun yıllar kullanılacak şekilde dökülmesi hizmet kalitesine verilen önemi ortaya koyuyor. Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk başta olmak üzere emeği geçen tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2015, 10:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fazilet Genç
Fazilet Genç - 6 yıl Önce

teşekkürler başkanım sayenizde rahat bir nefes alacağız

SIRADAKİ HABER