CHP, Huzurevlerinde kamp Kurdu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanı Avukat Remzi Ümit Atay, ilçe yönetim kuruluyla birlikte 4. Mahalle toplantısını Huzurevleri Mahallesinde gerçekleştirdi.

CHP, Huzurevlerinde kamp Kurdu
banner686

Seçim güvenliği, sandık sorumlularını tayin etme ve sandık bazlı örgütlenme modellerinin konuşulduğu toplantıya İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Bayındır, Gençlik Kolları BaşkanıAnılcanHacıboncuk, Huzurevleri Mahallesi Koordinatörü İsmail Eker, Huzurevleri Mahalle Muhtarı Ayfer Doğantimur ve okul sorumluları katıldı. Yaklaşık iki saat süren toplantının son bölümünde mahalleden gelen taleplerde değerlendirilip rapora kaydedildi. 

Bütün sektörler sos veriyor

Çalışma temposunu arttıran Çukurova İlçe Başkanı Atay, toplantıda şu ifadeleri kullandı. “Ülkemiz maalesef iyi yönetilemiyor. Sağlık, tarım, sanayi, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve daha diğer bütün sektörler sos veriyor. TÜİK’in açıkladığı makyajlı rakamlar artık kimseye inandırıcı gelmiyor. TÜİK’in başında bulunan kişiye sesleniyorum, büyüme ve enflasyon rakamlarını tespit etmek istiyorlarsa halk pazarlarına gitsinler. Büyüme mi var yok olma mı var? Orada görürler. İnsanlarımız gülmeyi unuttu. Ama şunu da söylemek isterim ki! Kimse karamsarlığa kapılmasın çünkü Cumhuriyet Halk Partisi var. Burada bize yani Cumhuriyet Halk Partililere düşen görev gecemizi gündüzümüze katıp çalışmak ve iktidar olmaktır. Ülkeyi hak ettiği değerde yönetmek gibi kutsal bir misyonumuz var. Bu temelde çalışıp, zafere ulaşacağız. Bundan benim en ufak bir şüphem yok, bütün yol arkadaşlarımın da bu inanç ve kararlılıkta olmasını isterim” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2021, 15:31
YORUM EKLE
banner785
SIRADAKİ HABER