CHP'de iki ilçe başkanı görevden alındı

Cumhuriyet Halk Partisi Kozan İlçe Başkanlığında sürpriz bir değişim yaşanarak İlçe Başkanı Selçuk Şahin görevden alındı.

CHP'de iki ilçe başkanı görevden alındı
banner686

Cumhuriyet Halk Partisi Kozan İlçe Başkanlığında sürpriz bir değişim yaşanarak İlçe Başkanı Selçuk Şahin görevden alındı. Yerine de Yusuf Karavelioğlu atandı. Alınan bilgiye göre CHP Genel Merkezi tarafından Adana İl Teşkilatına bildirilen talimatla Kozan ve Yumurtalık ilçe teşkilatları görevden alınarak yerlerine yeni atamaların yapıldığı öğrenildi. Kozan İlçe teşkilatında Selçuk Şahin'in yerine Yusuf Karavelioğlu, Yumurtalık CHP İlçe başkanı Mehmet Uslu yerine ise Muhittin Eryiğit'in atandığı ve yeni yönetimlerini oluşturmak üzere yetki verildiği öğrenildi.

Konu ile ilgili Yeşil Bucak ve Yöresi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde basın toplantısı düzenleyen Kozan İlçe Başkanlığına atanan Karavelioğlu, "Bizlere verilen bu kutsal görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Partimizin kapısı partili ve partisiz herkese sonuna kadar açık olacaktır. Partimize bugüne kadar emeği geçen tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi olarak Kozan'da etkin muhalefet görevimizi en iyi şekilde yerine getireceğiz" dedi. Öte yandan uzun zamandır Kozan CHP ilçe başkanlığını yürüten Selçuk Şahin'in bir rahatsızlığından dolayı ameliyat olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz