CHP'li kadınlardan gelişim semineri

CHP İl Kadın Kolları, parti içi eğitim ve gelişim toplantılarını sürdürüyor

CHP'li kadınlardan gelişim semineri
banner686
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Kadın Kolları, parti içi eğitim ve kişisel gelişim toplantılarına devam ediyor. Göreve başlamasının ardından CHP'lileri daha sık bir araya getirme uğraşı veren, çeşitli panel ve konferanslara ev sahipliği yapan CHP İl Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, CHP'lilerin hayattan ne beklediğini bilerek hareket ettiğini vurguladı.

CHP İl Başkanlığı'nda partililere yönelik düzenlenen kişisel gelişim seminerinde konuşan Av. Çinkılıç, hayatta hiç kimsenin zorla bir şey öğrenemeyeceğini ancak her bireyin içindeki cevherin farkına varması gerektiğini söyledi.

banner625
Yaşam boyu mutlu ve sağlıklı insanların yetişmesi için mücadele vereceklerini ifade eden Av. Çinkılıç, CHP'nin önümüzdeki yerel seçimlerde başarıya açılan kapıları sonuna kadar aralayacağını söyledi.

Beden zekası, zihinsel zeka, duygusal ve ruhsal zekanın önemine işaret edilen seminere CHP İl Yöneticileri, İlçe Başkanları, ilçe Kadın Kolları Başkanları, İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2012, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz