banner785

Çulhaoğlu,Mansurlu-Kozan yolunu sordu

İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet ÇULHAOĞLU “Kayseri- Yahyalı- Mansurlu- Kozan Karayolu biran önce bitirilmelidir” dedi.

Çulhaoğlu,Mansurlu-Kozan yolunu sordu
banner686

   Çulhaoğlu yaptığı basın açıklamasında şu görüşlere yer verdi;

"Kayseri- Yahyalı- Mansurlu- Kozan karayolu yapım işi 1993 yılında ilk kazmanın vurulmasına rağmen, aradan geçen 27 yılda çeşitli bahanelerle yılan hikayesine döndürülmüş ve bitirilmemiştir. Kayseri-Adana Karayolu İç Anadolu ve Akdeniz Bölgelerini birbirine bağlayacak ve 100 kilometre daha kısaltacak olmasına rağmen iş ağırdan alınmakta sanki bitirilmemesi için uğraşılmaktadır.
 Bu yolu 18 yılı aşkın süredir tek başına iktidarda olan Ak parti, istese bir talimatla ilgili kurumlar arasındaki koordinasyonları hemen sağlar, en kısa sürede, bölge halkının hizmetine sunardı. 
    Tam 18 yıldır iktidarda olacaksın ve iki bölgeyi birbirine bağlayacak bir karayolunu hizmete açmayacaksın. Bu iki şehrin Ak Parti mensubu milletvekilleri bölgeye her gidişlerinde bu yolun mutlaka bitirileceğini söylemelerine rağmen iş her sene ağır aksak devam etmekte ve bölge halkı bundan rahatsızlık duymaktadır. 

    Kayseri- Yahyalı- Mansurlu- Kozan karayolu hiçbir bahaneye sığınmadan en kısa sürede bitirilmeli ve milletimizin hizmetine sunulmalıdır.
    
 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER