Cumhur İttifakı "İşçiler" için toplandı

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri toplantı öncesi bir araya geldi

Cumhur İttifakı "İşçiler" için toplandı
banner686

Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, Meclis Toplantısı öncesi, AK Parti Adana İl Başkanlığı'nda bir araya gelerek gündem maddeleri hakkında istişarede bulundu. AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler ile MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, CHP'li belediyelerin çıkardığı işçileri sahipsiz bırakmayacaklarını, haklarını aradıkları hukuki süreçte işçilerin yanında olacaklarını söyledi.

İSTİŞAREDE BULUNDULAR

Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti ve MHP il başkanları başkanlığında 4'üncü kez bir araya geldi. Adana Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı öncesi, AK Parti İl Başkanlığı'nda toplanan meclis üyeleri gündem maddeleri hakkında istişarede bulundu.

“EMEKÇİLERE ‘BANKAMATİKÇİ’ DİYORLAR”

En önemli gündemin işçi çıkışları olduğunu belirten MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, "Çıkarılan arkadaşların tamamı çalışan işçiler. Sabah işine giden, akşam işinden evine dönen insanlar ama yapılan toplu çıkışlara kamuoyundan tepkiyi azaltmak için emekçilere 'bankamatikçi' diyorlar. Mağdur işçi arkadaşlarımıza desteğimiz tam. Çözüm yolu bulmak için hukuki yönden gereken ne ise bu zeminde mücadelemiz devam edecektir.” dedi.

AK PARTİ’DEN TAM DESTEK

AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler de "Çıkışların daha ne kadar devam edeceğini bilmiyoruz. Ama çıkarılan bu arkadaşların çok mağdur olduğunu biliyoruz. Çıkışların devam edeceğinden endişeliyiz. İnşallah yanılırız da başka çıkışlar olmaz. Bünyamin Başkanın da söylediği gibi işçi kardeşlerimizin hukuki mücadelelerinde yanlarındayız" şeklinde konuştu 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 15:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Umudumuz Cumhur İttifakı
Umudumuz Cumhur İttifakı - 2 yıl Önce

Allah razı olsun sizden . Benim gibi işine düzgün giden ve bankamatikçi olmadığı halde işten çıkarılan insanlar için umut oldunuz. Tüm meclis üyelerine kendim ve benim gibi bankamatikçi olmadığı halde işten çıkarılan arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Keşke Cumhur İttifakı Hüseyin Sözlü gibi sevilmeyen biri yerine sevilen , centilmen , güleryüzlü , atarlı konuşmayan, Meral akşenerci olmayan birini çıkarsaydı da Adana Büyükşehir Belediyesini Cumhur İttifakı olarak kaybetmeseydik… Belki bunda da bir hayır vardır… Yardımlarınızı haksız yere gerekçesiz işten çıkarılan bizim gibi bankamatikçi olmayan insanlardan esirgemediğiniz için teşekkür ederiz…

SIRADAKİ HABER