DP’li Altunköse AK Parti’ye katılıyor

DP’li İmamoğlu Belediye Başkanı Kadir Altunköse, önümüzdeki günlerde yaklaşık 10 bin kişinin katılacağı bir törenle AK Parti’ye katılacak.

DP’li Altunköse AK Parti’ye katılıyor
banner686İmamoğlu Belediye Başkanı Kadir Altunköse, AK Parti’ye katılan Demokrat Parti (DP) eski Genel Başkanı Süleyman Soylu’nun daveti üzerine AK Parti rozeti takacak. AK Parti Genel Merkezi’nin de katılıma sıcak baktığı öğrenilirken, Altunköse’nin, önümüzdeki günlerde yaklaşık 10 bin kişinin bulunacağı büyük bir törenle katılım yapmak için hazırlık yaptığı öğrenildi. AK Parti İmamoğlu İlçe Başkanı Nail Göçer’in ise Altunköse’nin katılımına karşı çıktığı iddia edildi.
banner625
AK PARTİ’Yİ DESTEKLEMİŞTİ
Altunköse, 2010 yılında yapılan 12 Eylül Anayasa Değişikliği Referandumu’nda DP Genel Merkezi’nin aldığı ‘hayır’ kararına uymayarak ‘evet’ oyu vereceğini açıklayan Süleyman Soylu’nun partiden ihraç edilmesini ‘şiddetle kınamış’ ve ‘evet oyu vereceğini’ açıklamıştı. Altunköse, 2011 Milletvekilliği genel seçimlerinde de çevresine ‘AK Parti’nin desteklenmesi’ yönünde çağrı yaparak broşür bastırmıştı.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2012, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz