banner735

Durak 'İyiler, İYİ Parti'de buluşuyor'

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Seyhan Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Sertaç Durak’ın katkıları ile Raif Aslan ve Mustafa Özay'ın gayretli çalışmaları ile İYİ Partiye yüzlerce vatandaş üye oldu.

Durak 'İyiler, İYİ Parti'de buluşuyor'
banner686

Ülkenin içinde bulunduğu işsizlik,ekonomik çöküntünün milleti yorduğunu ve üzdüğünü ifade eden Sertaç Durak, "Sorunlarına ve geleceklerine çare arayan vatandaşlarımız Genel Başkanımız Meral Akşener’e güvenerek partimize geliyor.İYİ ler İYİ Partide buluşuyor"dedi.

banner625
ARTIK BARAJ YIKILDI

Yüzlerce vatandaşın İyi Partiye kayıt işlemlerinin yapıldığını kaydeden Durak"Partimize kayıtlar devam ediyor. Artık baraj yıkıldı,gür sular;  milletimize huzuru,aşı,işi ve geleceğini getiriyor" diye konuştu. 


Kayıtlardan sonra Büyüksaat ve Sarı Yakup mahallesinde esnafı gezen Mehmet Sertaç Durak ve İYİ Partililer burada sevgi ile karşılandılar "Meral abla gelecek,dertler bitecek" sloganı attılar.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2020, 16:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 gün Önce

Önce mhp'yi fetöcü hakimlerle yıkmaya çalışan ve sonra da yaptıkları oyun ortaya çıkınca Amerika tarafından milliyetçiliği kontrol amacıyla meral akşener'e Amerikan parasıyla kurdurulan bir partiden ülkemize bir yarar gelmez... Amerika hdp ile milli insanları araya chp'yi eklemleyerek yanyana getirdi... Yazık...

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz