banner735

Ekspres Gazetesinden Şok iddia

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ömer Çelik’in, adeta karargah gibi kullandığı ve AKP Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Levent Özveren’in sahibi bulunduğu Mavi Sürmeli Oteli’ne, oylamaya 48 saat kala girip, 4.5 saat sonra, elinde çantayla çıkarken kare kare görüntülenen Bekir Sıtkı Özer’in ibret veren görüntüleri, Adana kamuoyuna bomba gibi düştü.

Ekspres Gazetesinden Şok iddia
banner686

Kaynak: Ekspres Gazetesi

banner625
AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ömer Çelik’in, adeta karargah gibi kullandığı ve AKP Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Levent Özveren’in sahibi bulunduğu Mavi Sürmeli Oteli’ne, oylamaya 48 saat kala girip, 4.5 saat sonra, elinde çantayla çıkarken kare kare görüntülenen Bekir Sıtkı Özer’in ibret veren görüntüleri, Adana kamuoyuna bomba gibi düştü. Özer’in bu uzun süre içinde aynı otelde, AKP’nin üst düzey yöneticileri ile neler konuştuğu, hangi pazarlıkları yaptığını, elindeki çanta, somut olarak ortaya koyuyor.

 CHP TABANI İSYANDA

Gazetemizi ve çalışanlarını, “şerefsiz”, “namussuz”, “çanak yalayıcıları” gibi ağza alınmayacak ağır ithamlarda bulunan B. Sıtkı Özer’in bu görüntülerden sonra parti içindeki konumunun tartışmalı hale gelirken, CHP tabanına bunun hesabını ve izahını nasıl vereceği de ayrıca merak edilen soruların başında geliyor. CHP kamuoyunun bu görüntülerden sonra başta Bekir Sıtkı Özer olmak üzere, rantçı meclis üyelerine isyan bayrağını kaldırmış durumda.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz