Engellilerden Ak Parti'ye ziyaret

Engelliler haftası nedeniyle bir grup görme engelli genç AK Parti Adana İl Başkanlığına gelerek İl Başkan Fikret Yeni ile bir süre görüştüler.

Engellilerden Ak Parti'ye ziyaret
banner686

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni toplumun tüm kesimine kucak açtıklarını söyleyerek “Bizim için esas olan bireydir. Toplumun her kesiminin gelişmesi, kalkınması ve onların ihtiyaçlarının giderilmesi adına hükümetimizin yoğun çalışmalarının olduğu kamuoyu tarafından da bilinmektedir. Özellikle engelli vatandaşlarımızın sorunlarının giderilmesi  adına onlarca yasa çıkartılarak mağduriyetler önlenmeye çalışılmaktadır. Engelliler haftası nedeniyle görme engelli siz kardeşlerimizin yanında olduğumuzu ifade ediyor, tüm engelli bireylerimizin engelliler haftasını kutlar, hayat yolunda engelsiz günler geçirmenizi diliyorum.” dedi.

Ak Parti Adana İl Başkanlığına gelen bir grup görme engelli genç adına açıklamalarda bulunan Cüneyt Arat ise “Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere hükümetin kendilerine çok yakın davrandığını ve çözülemeyen sorunlarımızın tamamını çözmek adına yoğun bir çaba sarfedildiğini” belirterek, Cumhuriyet tarihimiz boşunca engellilere yönelik düzenlemeler Ak Parti iktidarı zamanında ele alınmış olup, bu nedenle engellilerin her zaman yanında olan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sevgilerimizi gönderiyoruz ve onu kalp gözümüzle selamlıyoruz. Ayrıca Adana’da yaşayan biz görme engelli ve diğer engelli arkadaşlarımıza kapılarını sürekli açık tutan İl Başkanımız Sayın Fikret Yeni’ye de özel bir teşekkürü borç biliyoruz. Ne zaman başımız sıkışsa İl Başkanımız Fikret Yeni bir ağabey, bir baba gibi yardımımıza koşuyor. Bu bağlamda; İl Başkanımız başta olmak üzere tüm Ak Parti Adana İl Teşkilatına minnet duygularımızı sunar, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2014, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz