“Fedakârlıkta partimizin örneği yok”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye kem söz edenler, Milliyetçi Hareket’e saldıranlar; siyasette, medyada, bürokraside Cumhur İttifakı’nı fitne ile yıkmaya çalışanlar ya gaflet, ya dalalet ya da ihanet içindedirler.” dedi.

“Fedakârlıkta partimizin örneği yok”
banner686

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “Başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş’in kurduğu ve bugün Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin liderlik ettiği bu Hareket, ‘Vatanımızın bölünmezliği, milletimizin birliği, ezanımızın gür sesi için, bayrağımızın dalgalanması için beş bin şehit vermiş bir Harekettir.” açıklamasında bulundu.

“RÜYASINDA KOLTUK SAYANLAR MHP’Yİ ANLAYAMAZ”

Başkan Avcı “Ülkücü-Milliyetçi Hareket, bugün Cumhur İttifakı içinde makam, mevki hesabıyla değil ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesiyle mücadele vermektedir ve yine feragat ve fedakârlıkta sınır tanımamaktadır. Türkiye’nin güçlenmesinden korkanlar, umudunu virüse bağlayanlar, ekonomide kriz umanlar, kırk kapı gezenler, rüyasında koltuk sayanlar, HdpPkk’nın peşine takılanlar; bu fedakârlığı, Ötüken çeliğine bürünmüş bu milli duruşu, Liderimizi, Partimizi asla anlamadılar, anlayamazlar.” ifadesini kullandı.

“YÜZ YILIMIZI ÇALAN TERÖRÜN KÖKÜ KAZINSIN İSTİYORUZ”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı şunları söyledi:

Hedefimiz ihanetin belini kırmak, husumetin sesini kesmek. İstiyoruz ki aziz milletimizin kırk yılda yüz milyarlarca dolar harcamasına neden olan, yüz yılımızı çalan terörün kökü kazınsın. Milletimizin karnı tok, sırtı pek olsun, huzurumuz, kardeşliğimiz kıyamete kadar sürsün. Bütün derdimiz bu. Dünyada böylesine kendisini ülkesine, milletine adamış bir lider, bir parti, bir siyasal hareketin örneği yok.”

“MÜCADELEMİZ KIYAMETE KADAR…”

“Bu yüzdendir ki Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye kem söz edenler, Milliyetçi Hareket’e saldıranlar; siyasette, medyada, bürokraside Cumhur İttifakı’nı fitne ile yıkmaya çalışanlar ya gaflet, ya dalalet ya da ihanet içindedirler. Kim olurlarsa olsunlar, bu çarpık, bu hasım, hastalıklı zihniyetle mücadelemiz devam edecektir. Ülkücü-Milliyetçi Hareket var olduğu sürece hiçbir hasım ve hain emel bu topraklarda tutunamayacak, Türkiye Cumhuriyeti kıyamete kadar yaşayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2021, 19:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Demirsporlu
Demirsporlu - 2 hafta Önce

Mhp dürüst ve ilkeli siyaset yapıyor. Ancak seçimlerde aday yapılan kişilerde önemli. Hüseyin Sözlü gibi magandaları bir daha aday yapmamanızı rica ediyoruz. Bak yaptınız hiç hakketmediği halde istemediğimiz halde gittik Zeydan'a verdik oyumuzu.. Ona oyumuzu verdiğimize de pişmanız. İnşAllah seçimlerde düzgün , maganda olmayan aday çıkarırsınız bir dahaki seçime...

SIRADAKİ HABER