banner735

Flaş... Coşkuntuncel\'e çirkin saldırı

Adana ekonomisinin kalkınması için yıllarca mücedele eden ve TOBB\'da yönetim Kurulu üyeliği görevini de yapan Fethi Coşkuntuncel\'in Başkanvekili olma ihtimali AK Partiye yakın medyayı çılgına çevirdi.

Flaş... Coşkuntuncel\'e çirkin saldırı
banner686
Adana'da yılllarca Ticaret Borsası Başkanlığı yapan bu başarısının ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu üyeliğine kadar yükselen Fethi Coşkuntuncel'in siyasete girmesiyle bazı çevrelerce saldırılar başladı. Özellikle Güney Adana'da ve Yüreğir'in güneyinde çok sevilen Fethi Coşkuntuncel MHP'den siyasete girmesiyle AK Partiye çok yakın medyada panik başladı.

Son olarak Fethi Coşkuntuncel'in MHP'den Başkanvekili adayı olarak gösterilmesiyle Ak Partiye yakınlığıyla bilinen medya iyiden iyiye gerildi.
banner625

Ak Partinin son Başkanvekili seçiminde oy kaybı ve AK Parti il de krizin yaşanmasının ardından MHP'nin mevcut oyundan bile daha çok oy almayı başaran Fethi Coşkuntuncel'e saldırı hızlandı. AK Parti siyaseti yapan bazı medya organları Coşkuntuncel'in demokratik bir seçimde oyunu arttırmış olmasını hazmedemeyerek, yıpratma ve karalama yayınlarına başladılar.

Coşkuntuncel'in bazı özelliklerinden dolayı rahatsızlıklarını gizleyemeyen ancak bunu cesurca yazamayan Ak Parti yanlısı yayın yapan yayın organları demokrasıyı sadece kendilerine zannetmeyi sürdürdüler. Çirkin ve yanlı yayın kamuoyunca sert dille eliştirilerek kınanırken, Adanalılar,  "Herkes demokrasiye saygı göstersin" mesajını verdiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz