Güven'in hedefinde CHPliler mi var?

Muharrem İnce'nin kurduğu Memleket Partisi İl Başkanlığına Adanahabermerkezi.com'un 8 Şubat 2021'de duyurduğu gibi Celal Güven atandı. Celal Güven'in ilçe Başkanlıklaığı için CHP'nin küskünlerine teklif götürüp götürmeyeceği merak konusu.

Güven'in hedefinde CHPliler mi var?
banner686

Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanı gösterildiği CHP'den istifa ederek kurduğu Memleket Partisi, Adana'da örgütlenmeye hız verdi. İlk olarak İl Başkanını atayan İnce ilçelerde ötgütlenmek için CHP kökenli Celal Güven'e yetki verdi. Daha önce CHP'de siyaset yapan Celal Güven, Millet ittifakı nedeniyle yerel seçimlerde aday gösterilmeyince DSP'ye geçerek aday olmuştu. CHP'lilerin"İhanet" ile suçladığı Celal Güven,şimdi de DSP'den ayrılarak Memleket Partisi İl Başkanı oldu.

HEDEF KÜSKÜN CHP'LİLER Mİ?

CHP'ye küskünlerin istifa ederek katıldıkları Memleket Partisinde, Adana'da da CHP ağırlıklı isimlerle örgütlenme çalışması olacak mı merak ediliyor. Celal Güven'in stratejisi nasıl olacak kamuoyunun takibinde olacak.

Bu arada Celal Güven'in Memleket Partisine il başkanı olması Adana'da CHP'lilerin tepkisini çekti. Eski yol arkadaşları Güven'e sosyal Medya hesaplarından tepki koydu.  CHP'nin genç isimlerinden İnşaat Mühendisi Muhammet Erginkara'da yaptığı paylaşımla tepkisini gösterenlerden oldu.  Erginkara'nın eleştirisine kısa sürede çok sayıda yorum yapılarak paylaşıma katkı verildi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2021, 23:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER