HAS Partililer AK Partililerle tanıştı

Kapanan Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Çukurova ilçe Başkanı Ali Rıza Küçükoğlu, İlçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Çukurova ilçe Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Ramazan Çırak ve yönetimiyle tanıştı.

HAS Partililer AK Partililerle tanıştı
banner686

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuşun AK Partiye geçmesinin ardından kapanan parti üyelerinin AK Partiye katılımları sürüyor. HAS Parti Genel Merkezinin aldığı bu kararın etkileri ilçelerde görüşmeye başlandı. Son olarak kapatılıp AK Partiye dahil olan HAS Parti Çukurova ilçe Başkanı Ali Rıza Küçükoğlu, AK Parti Çukurova ilçe Başkanı Av. Ramazan Çırak ve ekibiyle tanışmak için ilçe başkanlığına giderek burada yapılmakta olan yönetim kurulu toplantısına katıldılar. Partililer burada birbirleriyle tek tek tanıştı.

Eski HAS partilileri, “Hoş geldiniz” diyerek karşılayan Başkan Ramazan Çırak,

banner625
“Kapımız sizlere açık her zaman bekleriz” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çırak,  “Gelişiniz bizleri mutlu etti. Sizlerle gücümüze daha da güç kattık. Bundan sonra ülkemiz ve milletimiz için el ele vererek birlikte çalışacağız” diye konuştu.

Ali Rıza Küçükoğlu, ise hizmete her zaman hazır olduklarını ifade ederek, “Yolumuz açık olsun” dedi.  Toplantının ardından Kapatılan HAS Parti yöneticileri AK Parti ilçe teşkilatına üye oldu.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2012, 08:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz