banner785

İYİ Parti Adana'da hız kesmiyor

İYİ Parti Adana İl ve İlçe teşkilatları 'Millet Bizi Çağırıyor' sloganı ile ev ev, sokak sokak yaptıkları ziyaretlere hız kesmeden devam ediyor.

İYİ Parti Adana'da hız kesmiyor
banner686

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu yaptığı açıklamada 'Partimize olan teveccüh hızla artmaya devam ediyor. Bu beklentilere cevap verebilmek için her an her yerde olmaya azami çaba sarf ediyoruz. Bunun içinde pandemi kurallarına da dikket ederek çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz, inanıyorum ki tüm İl Yönetim Kurulu Üyelerim ie İlçe Başkan ve teşkilat yöneticilerimizle birlikte Genel Başkanımız Meral Akşener'in talimatları dogrultusunda millete yanlız olmadıklarını ve halkımızın yanında olduğumuzu anlatıyoruz. Bununla birlikte saha çalışmalarımızın yanı sıra,  parti içi eğitim çalışmalarımız ise hızla devam ederken tüm partililerimizin büyük bir heyecan içinde partimiz adına çaba gösterdiğini sizlerle birlikte gözlemliyoruz.' dedi.  


Yüreğir İlçe Başkanımız Enis Akyürek ve teşkilat yöneticileri İlçede yaptıkları çalışmalara hız kesmeden devam ediyorlar şeklinde konuşan Başkan Boyvadaoğlu halkla her an iç içeyiz ifadesini kullandı. 
Yüreğir İlçe Başkanı Enis Akyürek; Bizler Yüreğir teşkilatı olarak halkımızın sıkntılarına hakimiz. Hangi sokağımızda hangi sıkıntılar var biliyoruz. Muhtarlarımız ile yakın istişarelerde bulunuyoruz onlardan bilgiler alıyor ve bunları raporlayarak Genel Merkezimize ulaştırıyoruz. 
Bu çalışmalarımıza vatandaşlarımız da duyarsız kalmıyor, siyasete seviye getiren ve dürüst siyaseti ile gönüllere taht kuran Genel Başkanımız Meral Akşener ve ekibini bağrına basıyor. Millet bizi çağırıyor, biz bu çağrıya duyarsız kalamayız dedi.


Yüreğir'in farklı mahallelerinde yaptığı çalışmalar ile ağırlıklı olarak AK Parti'den olmak üzere diğer partilerden de vatandaşlara İYİ Parti' yi katılımını sağlayan İlçe 2. Başkanlarından Halil Bulur ise inanarak ve güvenerek çıktığımız bu iyilik yolunda Genel Başkanımız Meral Akşener!e teveccüh gün geçtikçe artarak devam ediyor. Bizler de teşkilat yöneticileri olarak Genel Başkanımızın bizlere olan güvenini karşılıksız bırakmamak için azami bir çaba ile gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz şeklinde konuştu.


Başkan Boyvadaoğlu; tüm teşkilat mensubu yol arkadaşlarıma, özellikle partili kadınlarımıza ve gönüllü mahalle çalışanlarımıza gösterdikleri çalışma performansı için bir kez daha teşekkür ediyorum. İnsanlarımız birbirini suçlamak yerine ülke için, millet için proje odaklı çözüm üreten siyasetçilere ihtiyaç duymaktadır. Kısır çekişmelerin kimseye bir yararı olmadığı anlaşılmıştır. Kaba bir dil kullanılan siyaset artık prim yapmamaktadır, halkımız çirkin ve kaba ithamlardan ve karşılıklı atışmalardan bıkmıştır.  Genel Başkanımız sayın Akşener siyaseti sil baştan şekillendirmiş ve siyasete seviyeli bir üslup getirmiştir şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 10 ay Önce

iyi parti partideki milli insanların üzerlerini çizmesiyle kesinlikle aldığı oyu bir daha alamayacak ve savrulup gidecek... Başkanlık sistemi ülkemizde oylanmış ve insanlar evet dediği halde hala Amerikanın dayatmasıyla güçlendirilmiş partlementer sistem diyor... Kesinlikle oy verilmez bunlara ... Amerikancı hepsi... Bir de hdp ile anayasa çalışması yapmışlar... Sizin nereniz milli?

Sinan
Sinan - 10 ay Önce

Amerikan gladyosunun partisi iyi parti

Erkan
Erkan - 9 ay Önce

Parlementer sistemi Ülkemizde artık tarihe karışmıştır. Sayın Bahçelinin de dediği gibi millet referandumda oylamayı yapmış ve karar verilmiştir. Parlementer sistem olsa şu anda hükümeti emperyalistler 50 defa yıkıp kendi istedikleri yönetimi getirmişlerdi... Başkanlık sistemine evet verdik iyiki de evet demişiz. Terör bitirilip ve hdp’de bir daha açılmamak üzere kapatılarak bu ülkenin gündeminden çıkacak inşAllah. Adamlar hem terörle ülkemizi bölmeye çalışıp ülkemizin altını oyuyorlar hem ayda 30 bin Tl maaş ve kırmızı plakalı araçla geziyor hem de milyonlarca lira hazine yardımı alıyor... Hdp hemen kapatılıp hazine yardımı da kesilmelidir... Emperyalistler istiyor iyi parti , chp, hdp ve saadet partisi parlementer sistemi getirecez diyorlar. Ülkemizi başkanlık sistemine emperyalistler geçirmediki, referandum yapıldı ve insanlar başkanlık sistemine geçilmesi yönünde irade beyan ettiler ve başkanlık sistemine geçildi... Ülkemizi artık güçlendirilmiş parlementer sistemi geri getirecez gibi kararı verilmiş konularla gereksiz yere meşgul etmeyin... Zaten hdp ile iyi partinin bölünme anayasası taslağı da ortalığa döküldü ve emperyalistlere nasıl hizmet ettiğiniz daha iyi anlaşıldı... chp – hdp – iyi parti ve diğerleri tamamen emperyalistlerin hizmetine girmişler. Bu millet size emperyalistlerin dediğini yapın diye sandıklarda oy vermedi...Cumhur İttifakı önümüzdeki tüm seçimleri alınca hepiniz savrulup gideceksiniz... Artık Ülkemizde dış güçlerin desteğiyle iktidar olma dönemi bitmiştir...

SIRADAKİ HABER