Karaisalı CHP'den "Kınama"'ya yanıt

Karaisalı Belediye Meclisinin Ak Parti ve MHP'li üyelerince CHP'li Engin Özkoç'un sözleri üzerinden CHP'yi kınamasına CHP Karaisalı İlçe Başkanı Mustafa Eren'den sert tepki geldi.

Karaisalı CHP'den "Kınama"'ya yanıt
banner686

Adanahabermerkezi.com

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın söylediği sözlerin aynını tekrarlayan Özkoç'a yönelik tepki ve saldırılara anlam veremediklerini kaydeden Eren "Sayın Erdoğan söyleyince, birlik beraberlik akla gelmiyor ancak Özkoç söyleyince Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız oluyor. Bu nasıl adalet" diye sordu.

banner625
CHP Karaisalı ilçe Başkanı Mustafa Eren'in yaptığı açıklama şöyle;

Karaisalı Belediye Meclisi olağan toplantısında Genel Başkanımız Sn.Kemal Kılıçdaroğlu hakkında yapılan talihsiz açıklamalara CHP Karaisalı ilçe Başkanlığı olarak çok üzüldüğümüzü belirtiyoruz. Aynı gün Sn. AKP Genel Başkanı aynı hakaret içeren cümleleri genel başkanımız için kullanmıştır. Aynı cümleleri aynı gün içerisinde grup başkanvekilimiz Sayın AKP Genel Başkanı için kullanmıştır. Yani bir taraf hakaret ederken (tam da birliğe ihtiyacımız olduğu günlerde cümlesi kullanılmazken) bu hakarete cevap verilince mi birliğe ihtiyacımız olduğu hatırlanıyor?

Bu nasıl bir adalettir?

Çok değil birkaç yıl önce "BAŞKANLIK SİSTEMİ gelirse şehitler gelmeyecek" Diye televizyonlara, bilboarlara, gazetelere çarşaf çarşaf ilan verenler bugün" Şehitler tepesi boş kalmayacak " Diye açıklama yapmalarını nereye koyacağız? Bu ne yaman bir çelişkidir? Arşivlerde baktığımızda kimlerin kimlere nasıl hakaret edip sonra hiç bir şey olmamış gibi el sıkştıklarını görünce ne diyeceğimizi bilemiyoruz. Peki çok değil birkaç yıl sonra" Zalim Esad'ın eli sıkılırsa kimler nasıl bir açıklama yapacak çok  merak ediyoruz?

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2020, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner719

banner715

cyberturk.biz