banner735

Karalar ve Akay'dan AK Parti'ye ziyaret

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, bugün farklı zamanlarda AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay'ı ziyaret ettiler.

Karalar ve Akay'dan AK Parti'ye ziyaret
banner686

Bugün gerçekleşen ziyaretleri ilkini Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay yaptı. AK Parti il binasına gelerek Başkan Mehmet Ay'ı makamında ziyaret etti. Başkan Ay ile bir süre sohbet eden Başkan Akay Seyhan'da yapılan çalışmalardan bahsetti. Başkan Ay, ziyaretten dolayı teşekkür etti. ziyarette AK Partili Seyhan Belediye meclis üyeleri de hazır bulundu. 

banner625
Daha sonraki ziyaret Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar tarafından gerçekleştirildi. Başkan Ay'ı ziyaret eden Karalar bir süre sohbet etti. Ziyarette Ak Partili meclis üyeleri de hazır bulundu.  Başkan Ay ziyaret nedeniyle Karalar'a teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 3 hafta Önce

Hem oylamada cumhur ittifakının itiraz hakkını görevini kötüye kullanarak engelle sonra da git akp il başkanlığını ziyaret et... Aklı sıra oylamayı arbede çıkartarak haksız bir şekilde geçirip cumhur ittifakını zor duruma düşürecekti... Sana kim inanır Zeydan karalar... Samimi hareketler değil bunlar ... Önce mecliste oylama yapılırken karşı taraf itiraz etme hakkını kullanarak ittiraz etmişse bunu engelleme hakkınızın olmadığını öğrenip adam gibi siyaset yapın

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz