Karataş'ta 2 bin kişi CHP'ye katıldı

Adana’nın Karataş İlçesi’nin büyük ailelerinden Balıkçı ailesine mensup olan ve geçmiş yıllarda Belediye Başkanlığı yapan ve bir süre önce MHP’den istifa ederek CHP’ye üye olan Süleyman Balıkçı, 2 bin kişiyle CHP’ye katılacaklarını açıkladı.

Karataş'ta 2 bin kişi CHP'ye katıldı
banner686

ESKİ BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN BALIKÇI CHP’YE GEÇTİ

Halen MHP’li Belediye Başkanı ile yönetilen Karataş’ta bundan sonra CHP’den başka partinin seçim kazanmasının mümkün olmadığını belirten Süleyman Balıkçı, “Karataş ilçemiz ve yakın köylerimizden çoğunluğu AKP ve MHP’ye mensup yaklaşık 2 bin kişiyle CHP’ye katılmaya hazırlanıyoruz. Bir süre önce CHP Genel Başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu bizlere CHP’ye katıldığımız için rozet takmıştı. Genel Başkanımız bizi onore etmişti. Şimdi sıra bizde . 2 bin kişiyle CHP’ye üye oluyoruz. Bundan sonra Karataş’ta CHP’den başka partinin iktidarı olmayacak” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merdan
Merdan - 6 ay Önce

Karataşta geçen seçim de chp belediye başkanına zimmet çıkarmıştı... Karataşta halk menfaati kimden yana ise ona verir oyunu... vatan partisinin bile karataşta kazanabilir veya bağımsız aday olur biri ona oy verilir topluca... Karataşın sağı solu belli olmaz...

banner785
SIRADAKİ HABER