Kocaispir hain darbe girişimini lanetledi

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısı ile yayınladığı mesajda terör örgütü FETÖ ve işbirlikçilerini lanetledi.

Kocaispir hain darbe girişimini lanetledi
banner686

Cumhurbaşkanlığımızın himayelerinde, Valiliğimizin öncülüğünde ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızın destekleri ile 15 Temmuz Pazartesi günü saat 20.00’de Merkez Park’ta gerçekleştirilecek olan 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne bütün Adanalı vatandaşları davet eden Başkan Kocaispir ''Etkinliğe katılan vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için Yüreğir Belediyesi bütün imkanlarını seferber ediyor.'' dedi.

15 Temmuz gecesinde Türk milletinin tanka, topa, silahı olmadan iman dolu göğsü ile birliğe ve beraberliğe sahip çıkışının en güzel örneğinin yaşandığını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir “Kurtuluş mücadelesinde olduğu gibi 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı da vatanını, milletini ve bayrağını korumak için göğsünü siper eden bu necip millete ne yapsak azdır. Milletimiz, bağımsızlığını elinden alamaya, iradesini gasp etmeye, vatanını işgal etmeye, ezanını susturmaya kalkışan hainlere geçit vermedi, asla da vermeyecektir.

Milli birlik ve bütünlüğümüze kastetmek isteyen hainlere karşı, inancı, vatanı ve değerleri uğruna bir an bile düşünmeden canını seve seve feda eden şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnet ile anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER