Mehmet Çelebi'den Bayram mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, dayanışmanın, kardeşliğin, barışın ve huzurun egemen olduğu bir Türkiye dileğiyle Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Mehmet Çelebi'den Bayram mesajı
banner686

Çelebi, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında bayramların toplumu birleştiren, bütünleştiren, kırgınlıkları, dargınlıkları sonlandıran anlamlı günler olduğuna işaret etti. Uzun zamandır uygulanan yanlış iç ve dış politikalar nedeniyle yaşamın her alanında toplumsal sorunların yaşandığını vurgulayan Çelebi, iktidar mensuplarının toplumu ayrıştırıcı söylemleri nedeniyle yüzyıllardır bir arada mutlu, huzurlu ve barış içinde yaşayan farklı kimliklere sahip insanların bugün birbirine adeta düşman hale geldiğini dile getirdi.

Çelebi, “Bayramların birleştirici, bütünleştirici yanlarına bugün her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Bu bağlamda ülkemize ve insanlığa barış getirmesi, dayanışmanın, kardeşliğin, huzurun ve mutluluğun egemen olduğu bir Türkiye dileğiyle İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı CHP Adana İl Örgütü adına kutluyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2019, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER