Mehmet Koca’dan örnek çalışma

MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca, Sarıçam’ın tüm köylerinin gezerek partisine destek veren vermeyen seçmenlere teşekkür ediyor ve partisinin oy yüzdesinin artırabilmek için istişare toplantıları düzenliyor.

Mehmet Koca’dan örnek çalışma
banner686

30 Mart  yerel seçimlerinde Sarıçam tarihinde görülmemiş bir başarı elde ederek ilçe belediye başkanlığını kazanan, Büyükşehir belediye başkanlığı için yüzde 51 oranında oy alan ve belediye meclisinde 19 üyeliği kazanan Milliyetçi Hareket Partisi’nin Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca seçmenlerin ayaklarına kadar giderek teşekkür ediyor ve gelecek seçimlerde daha başarılı olmanın altyapısını hazırlıyor.

İlçenin köylerini bölgelere ayırarak teşekkür gezisi programı yapan MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca,  bu ziyaretleri kalabalık bir heyetle yapıyor. Belediye meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin de tam kadro katıldığı teşekkür ziyaretlerinein önemli bir bölümüne Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’da iştirak ediyor.

Deliçay bölgesindeki köy ziyaretlerinin tamamlayan Mehmet Koca başkanlığındaki MHP heyeti, son olarak Cerenli, Aydınyurdu ve Yeniyayla köylerinde vatandaşları ziyaret ederek teşekkür etti ve daha başarılı olmak adına istişare toplantıları  düzenledi.

MHP Sarıçam İlçe Başkanı ve beraberindeki heyetin son teşekkür ziyaretinde bulunduğu Aydınyurdu ve Yeniyayla köylerindeki ziyarete Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’da katılarak, MHP heyetine büyük ilg gösteren köylülerin sıkıntılarının dinledi.

Köy ve mahalleleri kapsayan teşekkür ziyaretlerinin belirlenen program çerçevesinde devam edeceğinin açıklayan MHP  İlçe Başkanı Mehmet Koca, “ Sarıçam ilçemizde bizleri mahçup etmeyen hemşerilerimimzin ayaklarına kadar gitmeye seçimden önce olduğu gibi seçimden sonra da devam edeceğiz. İlçemiz de yaşayan tüm hemşerilerimize ulaşarak onların dertleriuyle dertlenip onların saadetleriyle mutlu olacağız. Yarın seçim olacak gibi çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Partimimzi bir adım daha nasıl ileri götürebilirimin çabası içerisinde olmaktan hiç bıkmayacak yılmayacağız. Sarıçamlı hemşerilerimize yerel anlamda en güzel ve ideal hizmetleri sunabilmek adına birinci ağızdan hizmet önceliklerinin ve ihtiyaçlarını, meclis üyelerimiz ve yönetim kurulu üyelerimizle beraberce tespit etmeye ve çözüm noktasında çalışmalarımımzı da devam ettiriyoruz. Sarıçam MHP’nin kalesi olmaya devam edecek” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2014, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz