banner834

MHP Adana "Adım adım" aydınlatıyor!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla yurt genelinde başlatılan “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları”na Adana’da Karaisalı ve Aladağ Teşkilatlarının etkinlikleriyle devam edildi.

MHP Adana "Adım adım" aydınlatıyor!

ADANA MHP'DE AYDINLATMA TOPLANTILARI SÜRÜYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla yurt genelinde başlatılan ve Ramazan ayı münasebetiyle ara verilen “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları”na Adana’da devam ediliyor. 

İlk toplantı Karaisalı’da…

Bu kapsamda ilk toplantı MHP Adana İl Başkanlığı’nın koordinasyonunda, MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı’nın divan başkanlığında  Aladağ-Karaisalı Teşkilatlarının ev sahipliğinde Karaisalı’da gerçekleştirildi.

Yoğun bir katılımın olduğu toplantıda MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MYK Üyesi Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK Üyesi Uğur Öztürk ülke gündemini değerlendirdiler, gayri milli muhalefetin izlediği küresel emperyalizme hizmet eden, kaosa üreten, yıkıcı, bölücü terör örgütlerine arka çıkan politikalarını anlattılar.

AVCI: "Omuz omuza yürüyoruz"

Adana’da iddialı olduklarını belirten MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “Teşkilatlarımızla, milletvekillerimizle, MYK üyelerimizle, kadın teşkilatlarımızla, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimizle ve tüm kadrolarımızla sahada en fazla yer alan, en çok çalışan, halk ile en fazla iç içe olan partiyiz. ‘Hedef 2023-Lider Ülke Türkiye’ diyerek omuz omuza yürüyoruz. Adana'mızın ortak aklı, hemşehrilerimizin feraseti, ikinci kez yol kazasına izin vermeyecektir. Allah’ın izni, kıymetli vatandaşlarımızın teveccühleriyle partimizin, Cumhur İttifakı’nın bayrağını göndere çekeceğiz.” diye konuştu. 

İlçe başkanları çalışmaları anlattılar

MHP Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, Aladağ İlçe Başkanı Bayram Kabak da teşkilat çalışmalarını anlatarak, bir yıl sonra yapılacak olan seçimlere en güçlü şekilde hazırlandıklarını bildirdiler. Toplantılarda MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Cem Tutsoy da yer aldılar. MHP heyeti Karaisalı Kaymakamı Mert Kumcu’ya ve Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’a da ziyarette bulundular. 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2022, 15:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT
MURAT - 1 ay Önce

MUHALEFET YIKICI BOLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTLERİNE ARKA ÇIKIYORMUŞ.
TERÖR ÖRGÜTÜ LİDERİNİN KARDEŞİ TRT TELEVİZYONUNA ÇIKARTILIP LİDERLERİNİN MEKTUBU MEYDANLARDA OKUTULURKEN NERELERDEYDINİZ ACABA.SAHTE VATANSEVERLER.

Ceyhanlı
Ceyhanlı - 1 ay Önce

Haberin başlangıcında yer alan " Mhp sahalarda fırtına gibi esiyor " sözü kime ait acaba.Haber değil propaganda yapılıyor anlaşılan.
Ülkenin daha iyi olduğu dönemde Adana halkı bunlar sandığa gömmüştü.
Şimdi eskisinden bin beter oldu.Adana halkı Akp ve onun yardakçısı menfaat organizasyonu Mhp'yi tekrar sandığa gömecektir.

Adanalı
Adanalı @Ceyhanlı - 1 ay Önce

Cumhur ittifakı kazanacak tekrar . Sen içinden geçenleri yazmışsın. Aç tavukda kendini darı ambarında görürmüş.

Editör
Editör @Ceyhanlı - 1 ay Önce

Değerli okurumuz uyarınız için teşekkür ederiz
Yoğunluğumuzdan gözümüzden kaçan bir ifadedir. Haberlerde ağızdan çıkan söylemler dışında bu tür ifadelere yer vermiyoruz.
Uyarınız için teşekkür eder, daha dikkatli olmaya çalışacağımızı bildiririz.

SIRADAKİ HABER