MHP Adana’da buruk bayram

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşma töreni, muhteşem bir kucaklaşma ve buluşmaya sahne oldu.

MHP Adana’da buruk bayram
banner686

MHP Adana İl Başkanlık binasında düzenlenen bayramlaşma töreninde İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MYK Üyesi Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK Üyesi Uğur Öztürk, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik, MHP ilçe başkanları, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Selçuk Diker, MHP İl Divan Kurulu Üyeleri, Taşmedreseli Ülkücüler Platformu Genel Başkan Yardımcısı Fuat Toygar, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Alev Ataş, Taşmedreseli Ülkücüler Platformu İl Başkanı Sefer Tatlı, partililerin ve vatandaşların bayramlarını tebrik ettiler. Törene eski Genel Başkan Yardımcılarından Salih Gökçe, eski İl Başkanlarından Mustafa İzgioğlu, A. Kadir Üçkardeşler ve Sertan Duran da katıldılar.

AVCI: OMUZ OMUZA VERME ZAMANI

Iğdır ve Hakkari’de 5 Mehmetçiğin Şehit edilmesi, 6'sının yaralanması sebebiyle bayramlaşma töreni buruk bir ortamda idrak edildi. Bu durum, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’nın açıklamasına da yansıdı. Avcı yaptığı açıklamada “Bayramlar kucaklaşmak, dargınlıkları gidermek, birlikte sevinmek için kutlu ve seçkin günlerdir. Ancak; ülke ve millet olarak büyük bir coşku ve sevinç yaşamak istediğimiz böyle bir günde Mehmetçiklerimizin Şehit edilmeleri, bazılarının yaralanmaları hepimizi derinden üzdü. Şehitlerimize rahmet, yaralı askerlerimize şifalar diliyorum. Aziz milletimizin yüreğini yakan hainlerin ve arkasındaki tüm güçlerin de yürekleri yansın; Allah onlara ebediyen bayram yüzü göstermesin. Bugünler safları daha da sıklaştırma, omuz omuza verme zamanıdır. İdrak ettiğimiz günler bunun için Yüce Rabbimizin bir lütfüdür. Bu vesileyle kıymetli hemşehrilerimizin, değerli vatandaşlarımızın bayramlarını kutluyor, esenlikler niyaz ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER